0 obserwujących
457 notek
339k odsłon
353 odsłony

Głupota w Polsce jest nieśmiertelna

Wykop Skomentuj7


Dziesiątki lat  temu, wiele dziesiątków lat, kiedy nie było codziennych  nawałnic, wiatr nie zrywał dachów, w województwie zielonogórskim w biały dzień burza zaatakowała obóz harcerski w lesie. Potężne drzewa złamane jak zapałki leżały między namiotami. Obyło się bez ofiar, tylko na strachu.

Obóz harcerski w Suszku w województwie pomorskim  w nocy 12 sierpnia 2017 roku nawiedziła potężna nawałnica niszcząc wszystko. Zginęły dwie harcerki 13 i 14 - latka. W mediach wiele płaczu, współczucia i kondolencji.

Pytanie – dlaczego obozy harcerskie lokalizowane są w lasach? Dlaczego w bieżącym roku pełnym burz i nawałnic pozwolono na zorganizowanie obozu w Suszku? Teraz pani premier zrozumiała, że harcerstwo polskie jest w ruinie i zarządziła totalną kontrolę. Skoro harcerze jak partyzanci tak lubią las, należy wykarczować odpowiedni teren w lesie aby drzewa nie padały na namioty. Wszystko to nie zapewnia żadnego bezpieczeństwa, bo burza może dopaść harcerzy podczas wycieczki leśnej. Potrzebna jest dobra zmiana. Obozy powinny być zlokalizowane w obiektach murowanych.  Tymczasem nieszczęścia kołem się toczą. W telewizyjnej gadaninie rozpływano się nad bohaterstwem strażaków. Nikt nie zapytał władz dlaczego  obozy harcerskie organizowane są w lasach?

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości