Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
9 obserwujących
296 notek
753k odsłony
236 odsłon

Jak tam Darwinowcy samopoczucie? Kiedy nauka uwolni świat od zaraz/y??

foto fakt pl
foto fakt pl
Wykop Skomentuj10

"Zawiesza ziemię na niczym"  &  " Siedzi nad okręgiem ziemi"  - Izajasz.

- Nie wiesz przypadkiem ile lat przed Kopernikiem żył Prorok Izajasz..? Podpowiem, że żył na długo przed Jezusem Pomazańcem... / Mam na myśli oczywiście życie Jezusa na ziemi a nie w niebie, wszak on jest Początkiem - Pierworodnym Boga Jedynego - Jahwe/.


Wirus COVID19 na 1 milimetrze zmieści się w ilości 2 milionów i nie mam tu na myśli bynajmniej układania go w piętra na owym milimetrze, tylko parter a więc jest malutki.

Malutki a nie do zwalczenia jak na razie, gdzie zatem ta wielka nauka świata tego?

Podobnie zresztą i np z kleszczami, ogromny problem tyle, że jest on bombą z opóźnionym zapłonem i nie też można mu zaradzić, mógłbym tak mnożyć problemy i pytać czemu to wasza bogini - nauka - jest wobec nich bezradna, ale to nie ma sensu, zapytam tylko o jedną rzecz, jeśli ona nie pobudzi ciebie do przemiany to i 100 grubych tomów nic by nie dało, otóż:

Jezus zapowiedział, że w czasie Końca m.in będą w jednym miejscu po drugim zarazy i teraz zobaczmy, przecież jest to zapowiedź sprzed niemal 2000 lat, przecież teoretycznie mogłoby już tak na ziemi, że medycyna dzisiaj czy już od dawna radziłaby sobie z chorobami czy z wirusami bez problemu, mogłoby przecież tak być, przecież każdy z was tak mówi o przyszłości! Dajmy na to chociażby o 2500 roku!

-...ale  byście się zanosili od śmiechu /!!!/ słysząc o Biblii czy o Jezusie, gdyby np już od 100 lat po zarazach na ziemi nie byłoby nawet śladu..! albo, gdyby od 1000 lat na ziemi nie byłoby wojen! - itd itp!

A jednak zarazy nadal są i to nie tylko są, ale wręcz rzucają was na kolana...

W Biblii wyjawiono i zapowiedziano baardzooo dużo rzeczy, wszystkie się sprawdziły, sprawdzają się lub niebawem się sprawdzą, ale niestety wolicie wierzyć w TEORIĘ Darwina...

Drogo to będzie kosztować każdego z was.

Bardzo drogo.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale