166 obserwujących
2116 notek
4996k odsłon
1304 odsłony

Zemsta zbłąkanego frustrata!

Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz podczas posiedzenia Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka na którym opiniowano ich kandydatury na stanowiska sędziów Trybunału Konstytucyjnego, 20.11.2019 (Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta)
Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz podczas posiedzenia Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka na którym opiniowano ich kandydatury na stanowiska sędziów Trybunału Konstytucyjnego, 20.11.2019 (Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta)
Wykop Skomentuj153

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

Ilustracja filmowa - https://www.youtube.com/watch?v=54WWPH6CWOs    &     https://www.youtube.com/watch?v=3CDWsrVWDl0

Portal internetowy „wyborcza.pl” – vide: https://wyborcza.pl/7,75398,25644834,trybunal-wstrzymuje-wykonanie-uchwaly-sn.html informuje:

Stosowanie uchwały Sądu Najwyższego zostało wstrzymane" - orzekł kontrolowany przez PiS Trybunał Konstytucyjny. Postanowienie TK we wtorek ogłoszono w "Monitorze Polskim". Projekt postanowienia przygotowała była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, której przypadła rola sprawozdawcy. O uchwale Sądu Najwyższego orzekał również były poseł PiS Stanisław Piotrowicz były szef komisji sprawiedliwości i praw człowieka…

Mój komentarz:

Komuch i arogantka znakiem firmowym polskiej demokracji.

Jak to wytłumaczyć?

Moim zdaniem to patogenna zemsta na inaczej niż on myślących, bawiącego się Polską i Polakami zbłąkanego frustrata ogarniętego manią prześladowczą polegającą na urojeniu, iż Unia Europejska ukrywa przed nim istotę praprzyczyny sprawczej wyimaginowanego zła, która tylko jemu jedynemu nie jest znana.

Dla porządku informuję, że przy opracowywaniu tekstu notki oparłem się na intelektualnym dorobku słynnego myśliciela z Podhajec, Jeremiasza Apollona Hytza, który jako zwolennik syntezy w naukowym ujmowaniu zjawisk prowadził długoletnie badania nad problematyką doraźnego powiększania wyobraźni, co niestety doprowadziło go do głębokiej depresji psychicznej, zakończonej samobójstwem w toalecie poprzez samospłukanie,   ---   więcej tutaj - https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremiasz_Apollon_Hytz

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

UWAGA!  Z góry zapowiadam, że komentarze hejterskie, insynuacyjne, wulgarne i niedorzeczne, - będę kwitował milczeniem, bądź frazą "Następny, proszę!"

Jest smak! Notka wisi już dwie godziny i nie ma komentarzy panów piszących pod nickami @Kemir & @Lesnodorski. Czyżby się czegoś nauczyli? - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1015694,juz-wiem-kto-jest-autorem-pisowskiej-reformy-sadownictwa

Minęły cztery godziny i panowie @Kemir i @Lesnodorski nadal milczą. I to jest mój skromny wkład w moc sprawczą blogosfery.

Minęła noc i rzeczeni panowie siedzą cicho, jak myszki pod miotłą. Jest smak!

A jednak pan @Lesnororski nie wytrzymał i dał głos [Lesnodorski
30 stycznia 2020, 08:51]. Ale jest pewna poprawa, bo tym razem nie opluł autora notki, a jedynie spróbował napisać kąśliwie dowcipny komentarz, w efekcie czego sam siebie ukąsił.


Wykop Skomentuj153
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka