173 obserwujących
2275 notek
5274k odsłony
679 odsłon

Podziękowanie dla kolegi po fachu z Salonu24, piszącego pod nickiem @Kemir

Ten rysunek poglądowy dedykuję Adminowi, który zamiótł tę notkę pod dywan. Rys. Józef Wieczorek
Ten rysunek poglądowy dedykuję Adminowi, który zamiótł tę notkę pod dywan. Rys. Józef Wieczorek
Wykop Skomentuj36

Motto: https://www.youtube.com/watch?v=_hn68tM70hM

Wyrazy podziękowania dla blogera @kemira za jego przed chwilą opublikowaną notkę pt. „Jak skończy Jarosław Kaczyński? ” – vide: https://www.salon24.pl/u/okop/1091331,jak-skonczy-jaroslaw-kaczynski składam w formie specjalnej notki tylko z tej przyczyny, iż nie mogłem Mu podziękować w formie komentarza na Jego blogu, ponieważ rzeczony mnie już dawno temu zbanował.

A teraz do rzeczy.

Stałych czytelników mojego blogu zapewne zdziwiło to podziękowanie, gdyż doskonale pamiętają jak nikczemne obelgi pod moim adresem wypisywał rzeczony bloger w jego komentarzach, które dodawał do moich notek – czytaj: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/986339,zarznac-tak-jak-zarzyna-sie-wieprza-rzecz-o-wynaturzonej-nienawisci .

Wielu z Państwa zapewne w tym kontekście zapyta, za co w takim razie te moje podziękowania?

Odpowiadam:

Bo bloger @Kemir napisał świetną notkę o Jarosławie Kaczyńskim i jego politycznej karierze, która właśnie dobiega końca.

Sęk wszakże w tym, iż rzeczona notka pana @Kemira to kompilacja licznych notek mojego autorstwa, które napisałem o Jarosławie Kaczyńskim i jego partii w okresie od roku 2015 do dnia dzisiejszego, które bloger @Kemir prawie zawsze komentował.

Kompilacja rzetelna i trzeba przyznać znakomicie zwieńczająca mój własny blogerski dorobek, za co blogerowi piszącemu pod nickiem @Kemir uprzejmie dziękuję.

Nie mniej jednak na koniec chciałbym dodać jedną bardzo istotną uwagę.

W blogosferze, teksty kompilatorskie są też potrzebne, ale kodeks etyczny działalności publicystycznej obliguje ich Autorów do bodaj wzmianki o tekstach innych autorów, na których kompilujący Autor się opierał. Szczególnie, że bloger @Kemir krytyczne oceny postępowania Jarosława Kaczyńskiego innych autorów, które w przeszłości zajadle zwalczał, - obecnie sobie zapisał na własny rachunek.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Po opublikowaniu niniejszej notki, Administratorzy Salonu24 natychmiast zdjęli notkę blogera @Kemira z czołówki Strony Głównej portalu, - jak bystrze zauważyła komentatorka @sawa.com [13 listopada 2020, 18:08] ,cytuję: "Właśnie chciałam pochwalić analizę kemira... ale notka zniknęła ze SG...".

Niestety moją notkę Admini skrzętnie schowali pod dywan nie nadając jej drugiego członu (tagu) klasyfikacji tematycznej, - czym naruszyli kodeks etyki publicystycznej. Tak się nie robi Panie i Panowie. To jest delikatnie mówiąc nieuczciwe.

Młode Polki i Polacy właśnie odeszli od polskiego Kościoła Katolickiego. A jak Admini S24 się nie opamiętają, to ludzie przestaną również zaglądać na Salon24. I to nie znaczy, że straszę, bo ten proces już się dzieje.

Przed chwilą ogłoszono oficjalny wynik amerykańskich wyborów prezydenckich. Joe Biden znokautował popieranego przez was Donalda Trumpa. Tak. Tak. Bronicie czegoś, czego już nie da się obronić!

Może ktoś z Komentatorów napisze, co sądzi o tej decyzji Administratorów S24?

Wykop Skomentuj36
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale