195 obserwujących
2510 notek
5641k odsłon
  689   0

To już nie są żarty! Słowo do hejterskiej notki @Siukum Balali o meczu Anglia - Niemcy

„Tomorrow belongs to me” - kultowa scena z oscarowego filmu KABARET
„Tomorrow belongs to me” - kultowa scena z oscarowego filmu KABARET

Portal internetowy Salon24 – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1146820,jacek-protasiewcz-mowi-niemcom-raus-wpis-na-twitterze-mowa-nienawisci informuje:

Wpis na Twitterze mową nienawiści? Jacek Protasiewicz postanowił skomentować na swoim Twitterze mecz Niemcy - Anglia. Poseł nie szczędził słów i przy tej okazji odniósł się również do zdarzenia na lotnisku we Frankfurcie, które później niemiecki dziennik "Bild" opisał jako "nazistowski skandal z udziałem jednego z najwyższych rangą polityków europejskich.

"Za chamstwo mundurowych we Frankfurcie, niech dziewczynka płacze. Za kłamstwo o heilowaniu - niech cierpią... nie zasługują na mistrza Europy, bo nigdy nimi nie byli. Powiem, tak jak kiedyś usłyszałem: RAUS! Anglio!"

Mój komentarz:

Coś podobnie niegodziwego, jak poseł Protasiewicz zrobił wczoraj bloger piszący pod nickiem @Siukum Balala, który wczoraj opublikował na Salonie24 notkę pt. „Niemcy wybombardowane z Mistrzostw Europy ” – vide: https://www.salon24.pl/u/siukumbalala/1146708,niemcy-wybombardowane-z-mistrzostw-europy .

Przeraża hejtersko odwetowa notka, a jeszcze bardziej przerażają dodane do niej antagonistyczne komentarze mściwych pisowskich fundamentalistów, które sprawiły, że ciarki mi chodziły po plecach!

Przeczytajcie Państwo tę notkę i dodane do niej komentarze, bo ja się pisać o tym po prostu wstydzę.

Żeby wszystko było jasne powiem, że jeden z moich Wujów zginął w niemieckim obozie śmierci Auschwitz-Birkenau i nigdy nie wybaczę nazistom tej zbrodni.

Ale na litość Boską nie mieszajmy zaszłości historycznych ze sportem, bo wszyscy powariujemy i będzie nieszczęście.

Rzeczeni "prawicowi" komentatorzy pokazali w całej krasie, kim są naprawdę i wystawili sobie  publicznie niezaprzeczalne świadectwo, że gdyby im ktoś dał brzytwę do ręki, to by bez zmrużenia oka cięli po oczach każdego, kto choćby odrobinę inaczej  niż oni myśli. To są ludzie obłąkani z nienawiści, którzy pokazali swą  prawdziwą naturę dzikich bestii. Tacy z nich patrioci, katolicy i humaniści, dla których pojęcie miłości bliźniego jest całkowicie obce.

To już nie są żarty, proszę Państwa!

Dlaczego?

Bo to się zwykle tak zaczyna – vide kultowa scena z oscarowego filmu „KABARET” pokazująca, jak budzi się w ludziach nienawiść:

                                                                              https://www.youtube.com/watch?v=Sv7kbtQChJA 

                                                                      (polecam dźwięk na cały regulator i wersję pełnoekranową)

Proszę zwrócić uwagę, że ostatnie słowa tej sceny to pytanie: "Nadal uważasz, że możecie ich ukrócić?...".

Jeśli PiS nie zawróci z drogi opartej na dialektyce: „Jutro należy do nas, bo jesteśmy lepsi od gorszej reszty ”, - to  kiedyś może nastąpić powtórka z historii, - patrz zdjęcie tytułowe.

Przemyślcie to Państwo, proszę.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Notka zamieciona pod dywan.

Mam wszakże nadzieję, że ze wstydu, iż dyżurujący wczoraj Admin wyróżnił hejterską notkę blogera skrywającego się za nickiem @Siukum Balala

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale