Ilustracja muzyczna w wykonaniu Czesława Niemena:
http://www.youtube.com/watch?v=Dw65iHVBBuo
Pamiętacie jak nam chciał kiedyś "skopać tyłki" ???
Na szczęście oliwa nieżywa, ale sprawiedliwa i przyszła kryska na Matyska.
I właśnie rządowy dżolo niejaki Sławomir Nowak podał się do dymisji, jak mu prokurator dobrał się do skóry.
A jak kiedyś napisałem, że logo gatunkowe rządu Tuska to przebrany w gang od Armaniego butny kretyn z markowym cygarem w zębach i drogim zegarkiem na ręku, który nie odróżnia aromatu Cohiby od swądu skisłego ogórka, - to krakowski „salon” na mój widokwybałuszał gały, prychał i złorzeczył wypisz wymaluj, jak wsiowe baby na widok gminnego odszczepieńca.
No i jak wam teraz w gębie panie i panowie pożal się Boże krakowska „elita” ???
"Elita" III RP oczywiście.
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)
Post Scriptum
Myślę, że kiedy jak kiedy, ale właśnie dzisiaj trzeba przypomnieć notkę pt. "Salon III RP" - patrz:
http://salonowcy.salon24.pl/376878,salon-iii-rp


Komentarze
Pokaż komentarze (30)