Ilustracja muzyczna:
http://www.youtube.com/watch?v=PvURORYfofQ
Przed chwilą Donald Tusk wygłosił kolejne z rzędu exposé.
Trzeba przyznać, że się znowu setnie ubawiłem.
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)
Post Scriptum
W tefałenie u Mellera właśnie leci "Drugie śniadanie mistrzów". Andrzej Mleczko, zwykle roześmiany krakowski wielbiciel premiera jakiś dziwnie skwaszony. Co się stało Panie Andrzeju? Czyżby śniadanko nie przypasowało?
Post Post Scriptum
Właśnie się zaczął w tefałenie damski program pod tytułem “Babilon”. Co się dzieje???
Magdalena Środa jedzie po premierze, że aż miło, a do niedawna oddana bez reszty Tuskowi socjolożka Karolina Wigura suchej nitki na dzisiejszym expose nie zostawiła.
Ale jedno mu się sprawdziło. Faktycznie, idzie nowe, jak zapowiadał premier. Tyle, że nie do nas.


Komentarze
Pokaż komentarze (42)