Sawa
Gdy Polacy będą umieć siebie samych cenić w domu, będą ich cenić i za granicą...Długie doświadczenie naucza, że tylko Polacy są zdolni do rządzenia Polakami. (Stanisław Staszic)
4 obserwujących
330 notek
130k odsłon
  114   0

Brygada tęczowej nietolerancji w akcji...

"Profanacja zabytkowej figury Chrystusa “Sursum corda” przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie spowodowała ból ludzi wierzących, parafian kościoła Świętego Krzyża oraz wielu mieszkańców stolicy, dla których figura Zbawiciela dźwigającego krzyż stała się symbolem nadziei w najtrudniejszych dniach Powstania" - czytamy w oświadczeniu metropolity warszawskiego.


Cywilizowani ludzie tak nie postepują! Tylko barbarzyńcy w niepohamowanej chuci są zdolni do takich czynów. Martwi ta nietolerancja. I brak potepienia ze strony Prezydenta Warszawy. Także kandydata na Prezydenta RP. Czy tak miało być w całej Polsce gdyby wygrał? Chuć, terror cywilizacyjny i pornografia? Szczególnie teraz, przed rocznicą Powstania Warszawskiego. Sprofanowany pomnik Chrystusa niosącego krzyż był symbolem wielkiego cierpienia Warszawy i Warszawiaków po Powstaniu.

Tak nawiasem mówiąc ta barbarzyńska akcja przeciw cywilizacji chrześcijańskiej upewnia mnie w przekonaniu i chyba tych ponad 10 milionów ludzi, że mielismy rację glosując na Prezydenta Dudę. Ochroniliśmy Polskę przed CHUCIĄ...   która niestety rozlewa sie po ulicach Warszawy.


Motto z Norwida dla Tamtych Warszawiaków:

Coraz to z Ciebie jako z drzazgi smolnej
Wokoło lecą szmaty zapalone
Gorejąc nie wiesz czy stawasz się wolny
Czy to co Twoje będzie zatracone
Czy popiół tylko zostanie i zamęt
Co idzie w przepaść z burzą.
Czy zostanie
Na dnie popiołu gwiaździsty dyjament
Wiekuistego zwycięstwa zaranie?

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale