Sawa
Gdy Polacy będą umieć siebie samych cenić w domu, będą ich cenić i za granicą...Długie doświadczenie naucza, że tylko Polacy są zdolni do rządzenia Polakami. (Stanisław Staszic)
4 obserwujących
330 notek
130k odsłon
  67   0

Obywatelski apel do premiera

Jako osoba, która głosowała na PiS i prezydenta Dudę proszę o zamrożenie wyroku TK. Są ku temu bardzo ważne powody. Ten wyrok jest wymierzony w prawa obywatelskie i prawa człowieka bardzo dużej części Polek i Polaków wynikające z art. 40 i 41 a także narusza prawa rodziców wynikające z art. 48 a konkretnie prawo do wychowywania dzieci wg. własnych przekonań. Został wydany z naruszeniem procedury - Sędzia Pawłowicz nie powinna być w składzie orzekającym TK w tej sprawie. Pozostali Sędziowie składu orzekającego dokonali dużej nadinterpretacji art. 38 Konstytucji. Były 2 zdania odrębne. Moją prośbę kieruję do Pana Premiera bo jedyna metodą zamrożenia wyroku jest zaniechanie jego publikacji!

Panie Premierze, wierzę w Pana wrażliwość i samodzielność. Mamy czas pandemii... Powszechne i bardzo liczne  protesty społeczne trawające już od tygodnia tworzą  wielkie zagrożenie pozbawienia życia wielu ludzi w wyniku niekontrolowanego rozprzestrzennia wirusa c-19.

Kiedy przyjmował Pan tekę Premiera zdawał Pan sobie sprawę, że  może zaistnieć sytuacja  tzw. wyższej konieczności...   Taką mamy teraz. Mam nadzieję że rozumie Pan wagę sytuacji i własną odpowiedzialnośc za życie i zdrowie tysięcy ludzi!

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale