18 obserwujących
451 notek
288k odsłon
1520 odsłon

Jedzenie bananów już nie jest cool

Wykop Skomentuj88

Nie zdążyliśmy jeszcze zapomnieć akcji jedzenia bananów przed Muzeum Narodowym. Wtedy było to działanie w obronie „wolności sztuki” jak najbardziej popierane przez Siły Postępu.

image

Ale to już historia. Siły Postępu dały się zwieść Ciemnym Mocom. Jedzenie bananów jest bowiem czynnością wysoce obciachową, nieekologiczną, a wiemy to dzięki pani Katarzynie Lubnauer.

Otóż banany są uprawiane w miejscach, gdzie pierwotnie rosła dżungla, a w niej żyły orangutany. By uprawa była możliwa, należało wyciąć dżunglę, pozbyć się wrednych, wiecznie głodnych małp i posadzić banany. 

Pani Lubnauer podzieliła się w wywiadzie radiowym informacją ze słuchaczami, że 6-letnia córka jej znajomych całkowicie zaprzestała z tego powodu jedzenia bananów. Ten paskudny zwyczaj zagraża tym przepięknym stworzeniom.

„Ja uważam, że w kwestii ochrony środowiska, kwestii ekologicznej dzieci mają często więcej oleju w głowie niż dorośli” zapewniła pani poseł. I wypada się zgodzić, że idzie znaleźć takie 6-letnie dziecko i takiego dorosłego, że zacytowane zdanie będzie prawdziwe.

image

Panią Lubnauer możemy zobaczyć i usłyszeć tutaj, tylko po kiego grzyba było jeść te banany?

A nie lepiej importować je choćby z australijskiego stanu Queensland? Tu nigdy nie było orangutanów!

Wykop Skomentuj88
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości