36 obserwujących
314 notek
254k odsłony
  2157   4

Komu Puściły nerwy-polemika z prof. zw. Rafałem Brodą-widziane z USA

Ciekawa jestem i myślę że podobnie jak Pan, oczekuję z wielkim zaciekawieniem na wyniki kompleksowej kontroli ministerstwa zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem tzw. pandemii.

Na zakończenie chciałabym przypomnieć Panu, że ciągle nie wiemy, jaka była przeszłość za komuny braci Kaczyńskich, oraz dlaczego Lech Kaczyński został dopuszczony do obrad magdalenkowych, gdzie po tzw. stronie społecznej byli zaproszeni najbardziej zaufani agenci gen. Kiszczaka.

Dlaczego obecny santo subito PiS jako prezydent utrącił lustrację, pomimo że miał po swojej stronie szefa IPN ś.p. Janusza Kurtykę. Przypominam Panu,że cała PO głosowała za ustawą lustracyjną, ponieważ doskonale wiedziała, że prezydent Kaczyński i tak ją utrąci pod byle jakim pretekstem. I znalazł jak najbardziej idiotyczny pretekst, który to mu zasugerował nieżyjący już senator Romaszewski.

Przypominam Panu również, że PiS i strategos nie zrobili niczego, by poprzeć starania Polonii Amerykańskiej w sprawie ustawy 447, wręcz przeciwnie, sabotowali wszelkie wysiłki Polonii.

Nie wiem, czy Pan nie wymazał ze swojej pamięci sprawy 30 milionów dolarów, które to amerykańskie służby wręczyły w pudełku po butach nadzorcom magdalenkowym, za możliwość torturowania afgańców na terenie Polski. Kiedy Andrzej Lepper mówił o amerykańskich samolotach lądujących w Klewkach, o mało co nie wylądował w Tworkach, by nieco później popełnić widowiskowe samobójstwo.

Ale o tej sprawie nie dowiedzieliśmy się od polskich dziennikarzy śledczych, tylko z amerykańskiej prasy. Do tej pory PiS się nie zająknął na ten temat, bo gdyby tylko spróbował, ileż to pięknych i zaskakujących samobójstw byłoby po stronie członków komisji śledczej.

Zaś ostatnią woltę strategosa, czyli szukanie pomocy u lewicy odbieram jako powrót PiS do własnych wymiocin. Magdalenkowi nadzorcy strategosa wydali rozkaz strategosowi połączyć się z lewicą w sprawie kolejnego przekrętu zwanego Nowym Ładem, czy jakoś tak, ale to już jest temat na kolejną notkę.

Dla Pana jest to na pewno kolejny genialny manewr strategosa nad strategosami, dla ,mnie jest to wypełnianie w wielkim posłuszeństwie kolejnego rozkazu przez strategosa, wydanym jemu przez magdalenkowych nadzorców.


Lubię to! Skomentuj116 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka