Smok Eustachy Smok Eustachy
180
BLOG

Fuzja https://lukoil.hu/

Smok Eustachy Smok Eustachy Gospodarka Obserwuj notkę 6

Jak mogło dojść do fuzji Orlenu z Lotosem skoro Lotos został sprzedany? I czy najpierw sprzedali Lotos i potem była fuzja, czy na odwrót? Najpierw była fuzja a potem sprzedali? I jak to zrobili, skoro po fuzji nie było już Lotosu? Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi, jak mawiał szeryf Nottingam. 

*

Czy przypadkiem nie biorą wyceny całego Lotosu i nie porównują z ceną sprzedaży tego kawałka opchniętego komuśtam? I komu? Jest tu mowa o lemingach, które opowiadają co chwila o sprzedaży Orlenu. Winne one się uwiarygodnić dementując swe nieprawdziwe informacja o sprzedaży Lotosu i podając stosowne ceny i wyceny w formie analogicznej, czego nie zrobią. Jak taka ściema może wpłynąć na wynik wyborów? Tryumf Kaczora jest pewny.

**

Okazało się, że Orlen przejął sieć stacji benzynowych na Słowacji i Węgrzech, przy czym część z nich została zderusyfikowana. Były ruskie, teraz są nasze. Wzbudza to ból TVNu, który nie rozumie nawet strony https://lukoil.hu/. Jak wejdziesz na tą stronę to otwiera się https://orlen.hu/ . Co to znaczy? Oni myślą że orlen.hu jest łukoilem ale jest odwrotnie: Orlen wykończył Lukoil na Węgrzech, rozgromił go i przejął aktywa. Przemalował stacje benzynowe i przejął prawa do konkretnej domeny lukoil.hu. W takiej sytuacji stronę się likwiduje a domenę się trzyma (żeby nikt nie zajął) i robi przekierowanie na swoją stronę. To jest typowa praktyka przy przejęciach, czego najwyraźniej leminżerka nie ogarnia, bo ona ogólnie mało ogarnia. Jak Orlen przejmie TVN to tez pewnie zmieni jej nazwę, będzie nowa nazwa strony, nowa domena. A z dotychczasowej będzie przekierowanie. 

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka