Smok Eustachy Smok Eustachy
172
BLOG

Marysia II

Smok Eustachy Smok Eustachy Polityka Obserwuj notkę 0

Co się tu odpaliło to ja nie pojmuję? Zwyczajowo kobietom nie podaje się wieku a mężczyznom podaje. Tak? I wtedy nie ma darcia mordy, że kobiety mają umiejętności a mężczyźni wiek. Przez dziesięciolecia pani się nie pruła, że mężczyźni są dyskryminowani. 

Oto Sylwia Czubkowska przystawiła się do Kanału Zero pisząc:

Znajdż różnice w "CV". Mężczyźni (@WojtekKardys, @kurasinski) mają umiejętności. Kobiety (ja i Szymielewicz) wiek. @OficjalneZero  współpracując z @RocketJobs_pl   karmi algorytmy (zapewne mechanizmy wykorzystywane w rekrutacjach) danymi z zaszytą dyskryminacją i tworzy kulawą AI

image

Pomijam, ze kłamie, bo prawniczka to też umiejętność. Ładnie się strollowała w zderzeniu z równouprawnieniem i równością. A ten rocketcośtam pojawia się w roli jakiej? Że ona tam aplikuje i Kanał Zero jej CV zrobił? Czy że Kanał 0 przekazuje te fiszki z przedstawieniem osoby do rocketjobsa? 

I na koniec: Czy ona solidaryzuje się z Marysią i czy pracowała we Wyborczej? Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi - jak mawia szeryf Nottingham. 

O Marysi:

https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/1368170,o-wyborczej-redpilowo

https://x.com/sylvcz/status/1800163521147359393Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka