0 obserwujących
197 notek
153k odsłony
  810   0

PLATFORMA ratunku.

       Po ostatnich aferalnych rozrobach aż ciśnie się na usta aby powtórzyć, cały szereg sloganowych haseł, będących wyznacznikiem realiów TUSKOLANDURóbta co chceta ! Kto nie z Mieciem, tego zmieciem ! Polacy nic się nie stało ! Słynne powiedzenie Wałęsy Jestem za a nawet przeciw ! Oto do jakich prymitywnych stwierdzeń sprowadza się (w zasadzie) nasza rzeczywistość.

        Po raz n-ty Tusk, bez żadnych skrupułów, zamiótł aferę pod dywan. Na salonie aż roi się od notek potępiających Rząd i Tuska. Oczywiście robią to blogerzy. Bardziej "oględnie" podchodzą do problemu dziennikarze a raczej "funkcjonariusze państwowi", którzy muszą uważać, aby nie powiedzieć słowa za dużo. Mają rodziny, muszą więc żyć i niestety liczy się kasa... Popatrzmy na wszystkie, z wyłączniem kilku pism prawicowych (W Sieci, Do Rzeczy, Gazeta Polska, Gazeta Polska Codzienna i kilka innych) media. 100 % zatrudnionych tam dziennikarzy, to zadaniowani funkcjonariusze, nie mówiąc już o "samodzielnym dziennikarzu" jakim  jest Lis, pełniący rolę wyznacznika poprawności politycznej w mediach. Ta cała armia dziennikarzy - funkcjonariuszy zniewalana jest do kreowania i popularyzowania jedynie słusznej partii politycznej, jaką jest PO. Kto więc jest winien, że ta PLATFORMA unosi się nad tym aferalnym "bajorem" nonsensow i kłamstw...? Kto nas kłamliwie informuje, że nic się nie stało i znajdzie uzasadnienie na każdą okoliczność, nawet tą kwalifikującą się pod &&& Kodeksu Karnego. I nawet jeżeli coś dotrze do "niezawisłego" sądu to albo  przedawni się  albo znajdzie się dyspoizycyjny "Milewski" i łamańcami prawnymi, sprawie łeb ukręci. 

         I tak ta PLATFORMA niczym jakiś "płaz w skorupie" dryfuje po tym grząskim gruncie i nie tonie. Fenomen Tuska - kapitana tej PLATFORMY, czy może mainstremowe media są animatorem i ratownikiem tej niezatapialnej PLATFORMY...? Wszystko wskazuje jednak, że ten dryf jest możliwy tylko i wyłącznie dzięki mediom ...tym szklanym okienkom, z których od rana do nocy płynie przekaz woli WIELKIEGO BRATA, faktycznie sprawującego nadzór nad rządami w naszym kraju. On uczynił tą PLATFORMĘ niezatapialną. 

        Jak możemy więc reagować na te nieprawości, my blogerzy...? Niestety tylko słowem protestu. I właśnie takim słowem protestu jest wiersz, jaki znalazłem na stronach internetowych. Nie znam autora, ale sądzę, że jeżeli przeczyta tą notkę, to przyzna się ...po to tylko aby zebrać aplauz za tą trafną rymowankę, interpretującą "obywatelskie rządy platformy".

Znów jakaś zgraja przedziwnym trafem

Bez głow, bez planów, za to z rozmachem

Przy żłobie tuczy swe tłuste cielska

Oto Platforma Obywatelska

 

          Przed sądem złodziej łatwo ucieka

          Od dziś korupcja prawem czlowieka

          Gdzieś w dal odeszły wszystkie reformy

          Więc podziękujmy ludziom Platformy

 

Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi

Od dziś będziemy świadczyć usługi

Dla Władymira i dla Angeli

Czas na kolanch iść do Brukseli

 

           "Za towariszcza Tuska zdarowie"

            Piją Gazpromu oligarchowie

           Władymir Putin z radości śpiewa 

           "Nu tiepier budiet kak za Breżniewa"

 

Koniec z lustracją, koniec rozliczeń

Dla konfidentow to koncert życzeń

"Od dzisiej jesteśmy święci"

Vivat Platforma i konfidenci

 

             Niech żyje wolność, ćpun na wagarach

             Łbem durnym kręci w dymu oparach

             Całkiem legalnie ćmiąc porcje zielska

             Vivat Platforma Obywatelska

 

Niech żyje wolność, rusza parada

Sprośnych pedałow cała gromada

Gzi się bezwstydnie wśrod publiczności

To tryumf Platformy, tryumf wolności 

 

             Elektoracie, wyborco durny

             Gdy będziesz wrzucać znów głos do urny

             A chcesz być wolny od Niemca, Ruska

             To nie popieraj Donalda Tuska !!!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale