22 obserwujących
1413 notek
652k odsłony
  132   0

To nie jest protest polityczny mówią medycy, mając baner z 8 gwiazdkami.

To nie jest protest polityczny mówią medycy, mając baner z 8 gwiazdkami.

Efekt Tuska nie zadziałał, mówiąc niezbyt mądre androny po początkowym efekcie wow, okazuje się, że biały koń na którym przyjechał Tusk, okazał się rachityczną szkapą, albo nawet osłem.

PO próbowało wszystkiego, Lager Polska, przejęty przez Tuska od Trzaskowskiego zamiast wzrostu notowań, spowodował ich spadek, ale skoro na nim przemawia dinozaur Balcerowicz, Bieńkowska namawiająca do ukarania finansowo Polski, Nitras postulujący opiłowywanie katolików, czy marszałek Koperta, postulujący likwidacje 800 szpitali, to nie mogło być inaczej.

Baćka wiedział, że może liczyć na polskich zdrajców, taki Sterczewski którzy niczym konik polny kicał przy granicy, głupi i głupszy chcący przerzucić śpiwory dla emigrantów, idiotka Dżachira, która na immunitet poselski chciała przekroczyć granicę, cz ypani wice marszałek senatu , o zgrozo prawnik, z lewicy, która, chciała przekonać pograniczników do czynu zabronionego, czy inny poseł z lewicy Konieczny, chciał przerzucać czy podać emigrantom jedzenie bo ponoć piją wodę ze strumyka, ale najlepsza była poseł z Zielonych koalicjanta PO, która przygotowała puszki z wieprzowiną dla muzułmanów.

PAD wydał rozporządzenie o stanie wyjątkowym w pasie 3 km. Od granicy, ale ca. 160 zdrajców, było za odrzuceniem rozporządzenia Prezydenta.

Ponieważ nic nie działa, totalni postanowili powtórzyć manewr z 2007 r. z tzw. „ Białym miasteczkiem” , na którym pojawiły się banery z ośmioma gwiazdkami, faszystowskie błyskawice, rolniko- medycy jak Kołodziejczak, który przykleja się do każdego protestu jak g… do statku, medycy Joński i Scerba, itd.

Ale oczywiście nie jest to protest polityczny, to jest protest, który jest kolejną próbą obalenia rządu.

Jak to się skończy nie wiem, ale medycy tracą w oczach społeczeństwa, na pewno trzeba rozmawiać, ale żądanie zarobków po 21 tysi, to żądanie z księżyca.

 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka