Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 625591 odsłon
Andy 51, 17 lutego 2017 r.

Dla PO zwyczajny obywatel to nikt ważny (świat wg. Budki)

133 2 0 A A A

Czy są granicy hipokryzji ? dla byłego ministra sprawiedliwości Borysa Budki nie ma. Całkiem niedawno pan Budka wydał z siebie takie oświadczenie. Wszyscy, którzy przyjdą do biur posłów PO otrzymają pomoc. Tą wypowiedź należy uwzględnić w kontekście tego co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w Oświęcimiu.

Tam to ciupasem nazajutrz po incydencie pojawili się sowa na budce, pardon poseł Sowa i poseł Budka opowiadając przed kamerami różne androny.

Później było już tylko gorzej. W audycji radiowej radia Zet , dopytywany przez red. Piaseckiego o zdarzenia z BOR za czasów PO  i zwrócenie uwagi , że przecież była kolizja kolumny prezydenckiej z  prezydentem Komorowskim, ów łgarz powiedział ni mniej ni więcej tylko: Był wypadek, nikt nie ucierpiał, jeśli chodzi z ważnych osób.

Dla pana Budki ranne dziecko to nic ważnego, Pani Arnal została zostawiona samej sobie a nikt z PO nie zainteresował się losem Pani Arnal ani jej dzieckiem.

Odezwał się również Pan Dobrowolski, który był u ówczesnego min sprawiedliwości Budki. Na prośby i błagania  ojca uwięzionego  od kilkudziesięciu miesięcy kibica Macieja Dobrowolskiego, który przesiedział w areszcie bez żadnych dowodów ponad 3 lata. Budka , olał sprawę i powiedział "niestety nic nie pomogę".

Krew zalała red Wybranowskiego, który na twitterze zamieścił dwa wpisy : Ojciec Maćka Dobrowolskiego ( 3 l bez wyr areszcie), kiedy blagal o pomoc @bbudka, (wtedy min spraw), usłyszał: "Przykro mi, nie pomogę"
I drugi wpis ; żadnej interwencji, żadnej interpelacji @bbudka nie podjął. Wiec gdy teraz słyszę "nikt nie będzie bezbronny..." cos mnie strzela.
 
Te wpisy świadczą o hipokryzji pana Budki i całej PO, i traktowaniu instrumentalnie młodego kierowcy.

http://www.radiozet.pl/Radio/Programy/Gosc-Radia-ZET/Artykuly/Gosc-Radia-ZET-Borys-Budka-u-Konrada-Piaseckiego-16.02.2017-00036721

http://wpolityce.pl/polityka/327826-podwojne-standardy-posla-budki-zderzenie-z-kolumna-komorowskiego-nie-ucierpial-nikt-wazny-ale-jest-pelen-troski-o-los-kierowcy-seicento

https://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Maciej-Dobrowolski-zarzuca-klamstwo-ministrowi-z-PO-Borys-Budka-sie-tlumaczy,wid,18704166,wiadomosc.html

http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/zdjecia/477571,1,wypadek-konwoju-prezydenta-pod-belwederem-ranne-dziecko.html

http://niezlomni.com/dziennikarz-obnazyl-hipokryzje-posla-ktory-nic-zrobil-ojciec-uwiezionego-kibica-legii-blagal-go-o-pomoc/

 

Opublikowano: 17.02.2017 11:40.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Polityka