Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 631851 odsłon
Andy 51, 24 lipca 2017 r.

Dlaczego posłowie wzywający z Sejmu do protestów nie są karani?

180 6 0 A A A

Czy posłowie opozycji chcą iść drogą nadzwyczajnej kasty ludzi i być nietykalni? Nawoływanie do antyrządowych manifestacji z mównicy sejmowej jak np. poseł Gasiuk-Pihowicz, która  w trakcie posiedzenia sejmu, nawoływała do spotkania się o 21:00 pod Pałacem Prezydenckim, powinno być karane, co najmniej karą pieniężną nałożoną przez Marszałka Sejmu.

Czy posłowie PO grożący sędziom czy posłom są bezkarni i nietykalni? Przecież to są groźby karalne, na które są odpowiednie paragrafy. Czy  poza prawem są senatorowie, którzy w czasie obrad parlamentu wychodzą z posiedzenia i buntują zgromadzonych pod senatem ludzi jak np. senator Borusewicz?

Zwolennicy totalnej opozycji widząc bezkarność posłów sami dopuszczają się do agresji słownej jak to było w przypadku posła Kukiz15 Jakubiaka?

Akt zdziczenia sympatyków opozycji  doprowadza do tego, że posłowie PiS wychodzący z Sejmu muszą wychodzić w otoczeniu policji. Tak było w przypadku posła PiS gdzie dzicz zaatakowała go gdy wychodził z sejmu.

Ale mają dobre wzory, poseł PO Lenz w trakcie posiedzenia sejmu zaatakował fizycznie posła PiS, jak donosi prasa zaatakowany poseł zrobił obdukcje i dostał 10 dni zwolnienia i mam nadzieje, że ten fizyczny atak nie ujdzie mu na sucho a sprawą zajmie się prokurator a później sąd.

Kapowanie i donosy przez opozycje na rząd nie przynoszą spodziewanych rezultatów, stąd te fizyczne akty agresji.  

Opublikowano: 24.07.2017 11:25.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Polityka