Blog
ŚpiEwka
ŚpiEwka
ŚpiEwka ja prosta kobieta jestĘ
0 obserwujących 63 notki 109121 odsłon
ŚpiEwka, 4 maja 2012 r.

Migalski - skrajny szuler i oszust

"Polska okazała się zupełnie nielojalna wobec swojego wschodniego partnera - to Ukraińcy wywalczyli dla naszych dwóch krajów ME, a dzisiaj okazuje się, że nasza klasa polityczna nie jest w stanie jasno stanąć się w ich interesie. To przykład skrajnej nielojalności, za którą zapłacimy. Będziemy traktowani jako międzynarodowy szuler i oszust" - tako rzecze europoseł M. Migalski.

Aż chciałoby się napisać: Migalski okazał się zupełnie nielojalny wobec swojego politycznego partnera - Jarosława Kaczyńskiego. To Prawo i Sprawiedliwość i Jarosław Kaczyński umożliwili M. Migalskiemu start i wygraną w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Marek Migalski powinien być dzisiaj traktowany jak krajowy szuler i oszust. 

A oto najciekawsze chyba stwierdzenie pana europosła: "Jarosław (Kaczyński) właśnie sprzedał Kijów Berlinowi. Szef PiS pokazał, że nie ma dla niego żadnych świętości, że może zmienić swoja politykę o 180 stopni".

I znowu ciśnie się na usta:  Marek Migalski sprzedał swój honor za synekurę w PE, o jego zmienności i braku lojalności już nawet nie ma co wspominać.

Ale tego sam Marek Migalski nie wie o sobie?

Opublikowano: 04.05.2012 14:07.
Autor: ŚpiEwka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @NATHII M. tu jest spóźnione dziękuję :)
  • @STOPKLATKA prawdaż, polecam lokalny program wtk :) najlepiej obejrzeć Puls dnia, zwykle...
  • @MATEUSZ KUSZNIER jaki olśniewający komentarz :)

Tematy w dziale