7 obserwujących
90 notek
69k odsłon
224 odsłony

PO=korupcja, łapownictwo, hazard, sutenerstwo, co jeszcze?

Wykop Skomentuj13

image

Afera wokół kluczowego polityka Platformy Obywatelskiej odkrywa coraz dziwniejsze wątki. Jak podaje Radio Szczecin - w apartamencie rzekomo należącym do Stanisława Gawłowskiego - urządziły się kobiety, których "oferta" nie pozostawia wątpliwości, jaką profesję wykonują - to prostytutki.

O bulwersującej sprawie poinformowało dzisiaj rano Radio Szczecin.
Chodzi o mieszkanie w centrum miasta - trzypokojowe, na pierwszym piętrze budynku stojącego w śródmieściu.

    "Radiu Szczecin udało się ustalić nieoficjalnie z trzech niezależnych źródeł, kto jest właścicielem nieruchomości" - czytamy.

Z kolei w internecie można znaleźć ogłoszenie jednoznacznej treści. Chodzi o seks za pieniądze. Prostytutki bardzo wyraźnie określiły swoją ofertę - nie będziemy jej jednak cytować. Ważniejsze są inne szczegóły.

    "Aby potwierdzić informacje o agencji towarzyskiej działającej w apartamencie Gawłowskiego, reporter Radia Szczecin zadzwonił pod numer podany w ogłoszeniu. Dziewczyna podała mu tylko ulicę i kazała zadzwonić, gdy będzie w pobliżu. Reporter zadzwonił po raz drugi, a wtedy prostytutka wskazała już dokładny adres. To apartament polityka Platformy. Reporter wszedł, zapłacił i odbył krótką rozmowę" - podaje rozgłośnia.

Co ciekawe, w oświadczeniu majątkowym Gawłowskiego jest informacja, że uzyskuje dochody z wynajmu mieszkania. Zarobił na tym niemal 19 tysięcy złotych.

Zarówno zarządca budynku, jak i mieszkańcy kamienicy, doskonale wiedzą, co się dzieje w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Czy wiedział o tym również Gawłowskim? Nie sposób zadać mu tego pytania, bo przebywa w areszcie.

O skandalu w Szczecinie będą rozmawiali politycy, którzy wezmą udział w programie "7x24" na antenie Polskiego Radia i Telewizji Republika.


Źródło: niezalezna.pl, Radio Szczecin

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka