Ich związek śledził cały świat. Teraz Shakirę i Pique czeka wojna w sądzie o wielką stawkę

Shakira i Pique będą toczyć sądową batalię o synów. Źródło: Instagram/@3gerardpique
Shakira i Pique będą toczyć sądową batalię o synów. Źródło: Instagram/@3gerardpique
Jakiś czas temu świat obiegła informacja o głośnym zerwaniu Shakiry i Gerarda Pique. Wszystko za sprawą zdjęcia piłkarza jakie pojawiło w sieci. Okazuje się, że finał tej sprawy odbędzie się w sądzie. Zarówno Pique jak i kolumbijska piosenkarka chcą walczyć o opiekę prawną nad ich synami.

Shakira i Pique. Zdjęcie pogrążyło nieuczciwego piłkarza

To była jedna z najgorętszych par w świecie piłki nożnej i show-biznesu. Globalna gwiazda Shakira żyła od 2010 roku w związku ze stoperem FC Barcelony Gerardem Pique. Para doczekała się dwójki dzieci - synów Sashy i Milana. 

Jakiś czas temu piosenkarka ogłosiła, że kończy swój związek z piłkarzem ze względu na opublikowane zdjęcia przez szwedzką youtuberkę - Katrin Żytomierską, na których widać Gerarda Pique w jednym z szwedzkich klubów z blondynką. Później poinformowała, że składa pozew o rozwód z piłkarzem FC Barcelony. Wszystkim wydawało się, iż proces będzie przebiegał spokojnie, jednak okazuje się, że będzie inaczej. Mianowicie piłkarz jak i Shakira stoczą ostrą batalię o opiekę nad ich synami Sashą i Milanem.

Shakira i Pique stoczą walkę o dzieci 

Jak donoszą hiszpańskie media, Shakira wystosowała do Pique pierwszą propozycję ugody. Zaproponowała, że to ona będzie sprawować pełną opiekę nad ich dziećmim, a cała trójka wyprowadzi się do Miami.

Dodatkowo piłkarz Barcelony miałby nie ponosić żadnych kosztów związanych z opieką nad synami, a Shakira opłacałaby mu podróż do USA pięć razy w ciągu roku. Gdyby tego było mało, to dzieci miałyby również możliwość spędzania wakacji u ojca. 

Piosenkarka poruszyła również kwestie finansowe. Chciałaby ona spłacić ok. 20 proc. zobowiązań Pique, które miałby mieć równowartość 2,5 mln dolarów.

Na takie warunki jednak nie przystał Gerard Pique i jego reprezentanci odrzucili ugodę. Przede wszystkim chodzi o dzieci, bowiem piłkarz chce, aby Sasha i Milan nadal mieszkali w Barcelonie. Niedługo jego prawnicy mają przedstawić piosenkarce kontrofertę.

MP

Czytaj dalej:Lubię to! Skomentuj40 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport