19 obserwujących
465 notek
131k odsłon
84 odsłony

#Konfederacja na : #ProtestRolników!

Wykop Skomentuj3

Ze strony fejsbukowej Konfederacji

======================================


Konfederacja

13 godz. ·

#Konfederacja na dzisiejszym #ProtestRolników! Z całą mocą bronimy polskiej wsi i wspieramy wszystkich Polaków, których w gangsterski sposób chce zniszczyć antypolska koalicja PiS, Lewicy i PO!

Zaczęliśmy już rano, od zorganizowania specjalnej konferencji prasowej przed Sejmem podczas której nasi posłowie wydali jasny komunikat rządowemu obozowi zdrajców wsi: Mord rytualny na polskim rolnictwie nie przejdzie!

Konfederacja powstała m.in. po to, by bronić interesu obywatelskiego, naszej gospodarki, przedsiębiorców, pracowników, ludzie zawsze mogą na nas liczyć. Po konferencji razem z tysiącami rolników i hodowców protestowaliśmy na Placu Trzech Krzyży, maszerowaliśmy pod Sejm, a na koniec udaliśmy się pod Pałac Prezydencki, by wezwać prezydenta Andrzeja Dudę do zawetowania haniebnej ustawy. Walka trwa!

Na naszych oczach rząd w porozumieniu z opozycją totalną dokonuje bandyckiego zamachu na polskie rolnictwo i własność prywatną. NIGDY na to nie pozwolimy, nigdy nie odpuścimy, jesteśmy tarczą dla Polaków! #NaprzódPolsko #DrużynaKonfederacji

POLSKA RACJA - KONFEDERACJA!????????

----------------------------------------------------------------------------------

Krzysztof Bosak

13 godz. ·

Moje przemówienie na dzisiejszym proteście rolników. Zawsze wspomagaliśmy rolników w walce o ich prawa, tym razem nie będzie inaczej.

Mój apel do rolników: nie dajcie się nabrać! Nie dajcie sobie mydlić oczu, nie zadowalajcie się "kompromisem" jedynie odwlekającym likwidację dochodowych sektorów rolnictwa. Twardo żądajcie weta tych haniebnych przepisów, które były procedowane w sposób skandaliczny, nie mający nic wspólnego z cywilizowanym stanowieniem prawa i dbałością o interesy polskiego sektora rolnego.

Ochrońmy zdrowy rozsądek i normalność!

----------------------------------------------------------------------------------------

Robert Winnicki

9 godz. ·

Z rozmów w trakcie protestu rolników: „Panie, jaki oni są rząd zjednoczonej prawicy?! Ani rząd - tylko nierząd, patrząc po tym co nam chcą zrobić, ani nie zjednoczeni tylko żrą się o stołki, ani prawica tylko farbowane lewactwo”.

Cóż, sama prawda. Pozdrawiam Panie Janie i dużo sił do walki!

imageimage

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka