26 obserwujących
853 notki
223k odsłony
  90   0

Obserwator Jacka Wilka-nowości..

Na zasadzie udostępnienia

==========================


Jacek Wilk

1 godz. ·

‼️Jest nas już ponad 90 000! Witam wszystkich nowych obserwatorów! Serdecznie dziękuję za Państwa obecność i ostatnią aktywność na profilu. Dzięki Państwa zaangażowaniu moje wpisy doszły do ponad 4 milionów użytkowników zaledwie w ciągu jednego tygodnia! Dziękuję!imageLeszek


Zygmunt

Szanowny Panie Jacku zostałem bezprawnie zamknięty bez wyroku sądowego a w dodatku pod codziennym nadzorem policji zostały odebrane mi podstawowe prawa obywatelskie chciałbym dołączyć się do pozwu zbiorowego przeciwko państwu proszę o wiadomość co mam zrobić jakie dokumenty złożyć i do kogo?

11

Lubię to!

 · Odpowiedz · 1 godz.

Jacek Wilk

Dzień dobry,

zapraszam na szkolenie "Jak uzyskać odszkodowanie od państwa za nielegalne obostrzenia i zakazy?" Specjalnie dla przedsiębiorców i wszystkich poszkodowanych przez aparat rządowy w ciągu ostatniego półrocza. Specjalityczne i praktyczne szkolenie online na którym dowiedzą się Państwo jak skutecznie pozwać państwo za szkody wyrządzone przez nielegalne obostrzenia i zakazy wprowadzone przez rząd.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich poszkodowanych podmiotów - osób prawnych, spółek, jak i osób fizycznych - które mogą i mają prawo domagać się naprawienia szkód poniesionych w związku z ograniczeniem praw i wolności obywatelskich, a także możliwości działania na skutek ograniczeń i obostrzeń - w większości nielegalnych - jakie wprowadził rząd RP w ciągu ostatnich miesięcy w związku z tzw. "walką z COVID19".

Jeżeli musieli Państwo zamknąć lub ograniczyć funkcjonowanie prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej lub zostali Państwo zwolnieni z pracy lub pozbawieni (w całości lub w części) możliwości zarobkowania albo wykonywania zawodu w związku z lockdownem lub innymi obostrzeniami i ograniczeniami - To szkolenie jest dla Państwa.

W trakcie szkolenia:

1) Poznasz dostępne postaci i formy pozwów - w tym pozwów zbiorowych

2) Uzyskasz niezbędną i jasno przekazaną wiedzę prawną w zakresie wniesienia pozwu i uzyskania odszkodowania

3) Poznasz przebieg procesu o odszkodowanie i co decyduje o jego skuteczności.

4) Nauczysz się przeprowadzenia jak najskuteczniejszej akcji prawnej wraz z wykorzystaniem wskazówek, które mogą zadecydować o sukcesie.

5) Dowiesz się jak unikać w trakcie takiego procesu błędów i niepotrzebnych ryzyk.

Bonusem specjalnym ze szkolenia będzie zestaw praktycznych informacji i wzorów pism. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma pełne nagranie ze szkolenia.

Szkolenie odbędzie się 27 października (wtorek) 2020 roku o godz. 19:30. Zapraszamy do zapisów na www.tarczawilka.pl

image

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale