12 obserwujących
324 notki
103k odsłony
145 odsłon

Z Fejsbuka ....

Wykop Skomentuj4

https://www.facebook.com/slawomirmentzen/

Sławomir Mentzen

Yesterday at 14:59 ·

Mający już 96 lat uczestnik Powstania Warszawskiego, kawaler orderu Virtuti Militari i inwalida wojenny dostał właśnie termin rehabilitacji na 2028 rok.

Najwyższą emeryturę spośród wszystkim Polaków dostanie Donald Tusk.

Zatrzymany za korupcję burmistrz warszawskich Włoch z PO jeździł Lamborghini Urus należącym do firmy deweloperskiej.

Jedyną osobą która poszła siedzieć w wyniku procesu autorów Stanu Wojennego jest Adam Słomka, któremu SB zabiła matkę.

Osobą która nie wychodzi z sądów w związku z procesami dotyczącymi złodziejskiej reprywatyzacji w Warszawie jest Jan Śpiewak, który te przypadki skutecznie nagłaśniał. Obecnie ma 22 procesy.

Pan Adam został jedną z 20 tysięcy ofiar ulgi meldunkowej. Państwo niesłusznie chciało od niego 50 tysięcy złotych, których nie miał. Popełnił z rozpaczy samobójstwo. Już po jego śmierci sąd administracyjny przyznał mu rację.

Pani Krystyna z Kartuz prowadziła firmę. Skarbówka zażądała od niej 3 mln zł z tytułu podatku akcyzowego. Walka z fiskusem trwała 21 lat i kosztowała podatniczkę wszystko co miała. Pozbawiona sił i środków Pani Krystyna popełniła samobójstwo. Po kilku miesiącach sąd administracyjny orzekł, że urzędnicy wielokrotnie niezgodnie z prawem odmawiali jej zwrotu akcyzy.

Żadnego z pracowników Ministerstwa Finansów, którzy zostali zatrzymani za wyłudzanie VAT nie zwolniono dyscyplinarnie. Zakończyli pracę w standardowym trybie, dostali nawet odprawy.

Sprzeczne z waszym poczuciem sprawiedliwości? Z naszym też. Dlatego właśnie jesteśmy przeciwko całemu układowi Okrągłego Stołu. Nie ma znaczenia, czy rządzi PiS, PO, SLD czy PSL. III RP jest państwem w którym słabi są niszczeni przez bezduszną machinę biurokratyczną, a dobrze ustawieni politycy i urzędnicy traktują państwo jak własne żerowisko. Dlatego właśnie mówimy o Bandzie Czworga, dlatego chcemy ich wszystkich odsunąć od władzy. Rządzili przez 30 lat. Wystarczy.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka