68 obserwujących
579 notek
493k odsłony
460 odsłon

Po co COVID-19?

Wykop Skomentuj7


Projekt NWO realizowany po końcu zimnej, wojny został zahamowany po zwycięstwie D.Trumpa w wyborach w 2016 roku.


Dlatego globaliści uruchomili to, co w 1991 roku zapowiadał David Rockefeller(tak, ten z którym W.Jaruzelski w 1985 roku ustalał warunki tzw. transformacji ustrojowej Polski):


(...)Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek.(...)

Z początkiem XXI wieku rozpoczęto na dużą skalę destabilizację świata ogłaszając tzw. "wojnę z terroryzmem" a pretekstem były zorganizowane przez służby USA ataku na WTC(9/11).

Pierwsze podejście do "odpowiedniego" kryzysu zrobili w 2008 roku(wraz z pandemią tzw. "świńskiej grypy"), przygotowując równocześnie politykę resetu USA-Rosja) i destabilizację Bliskiego Wschodu oraz Płn. Afryki("Arabska Wiosna").


Załamanie się polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku było impulsem do przygotowania jeszcze bardziej "odpowiedniejszego" kryzysu z pandemią COVID-19 i globalnym lockdownem, który uruchomiono w 2020 , kiedy w USA o reelekcję ubiega się D.Trump, który rozpoczął program:

- stop globalizacji 

- stop NWO 

- przyszłość należy do wielobiegunowego świata i państw narodowych

Świadczy to o podziale w łonie "możnych tego świata" w kwestii dalszej przyszłości Porządku Świata(siły stojące za D.Trumpem uznały NWO za projekt utopijny, głównie za sprawą rosnących w siłę Chinach i imperialnych ambicji Rosji i prób deamerykanizacji Europy, do czego dążą Niemcy i Francja.

Scenarzyści tego "jeszcze bardziej odpowiedniejszego kryzysu" już planują  II-gi etap kryzysu COVID-19 a rządy UE posłusznie się do niego przygotowują poprzez pożyczanie pieniędzy u globalistycznych banksterów setek mld. euro na program odbudowy Europy, by Europę oddać w ich łapy.

W 1989 roku do Frankfurtu nad Menem, matecznika bankierskiej familii Rothschildów powróciły ich banki z Paryża i Londynu, nieobecne w Niemczech od 1902 roku.

W 1992 roku powołano UE a w 1998 roku powstał właśnie  we Frankfurcie nad Menem Bank Centralny UE(EBC).

Formalnie EBC jest wspólną własnością banków centralnych wszystkich krajów Unii Europejskiej, ale banki centralne państw UE są pod kontrolą  Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei( jest to bank banków centralnych zarządzający politykę monetarną rozwiniętego świata i  pozostaje poza wszelką rządową czy polityczną kontrolą tych państw.

System finansowy świata jest tak skomplikowany by ukrywać prawdziwe mechanizmy nim zarządzające i będące pod kontrolą tych dwóch najważniejszych familii: Rothschildów i Rockefellerów.

Obecnie w łonie tych familii trwa walka o to, czyja polityka będzie realizowana w skali globalnej. 

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości