64 obserwujących
459 notek
408k odsłon
820 odsłon

Zbulwersuję Panią @elig, w zastępstwie J.Kaczyńskiego

35stan
35stan
Wykop Skomentuj45W notce pt. „Chciałabym, aby mnie bulwersowano”:


https://www.salon24.pl/u/emerytka/939049,chcialabym-aby-mnie-bulwersowano


napisała Pani:

„Jako przedstawicielka opinii publicznej wolałabym, żeby mnie bulwersowano.”

Ponieważ z oczywistych powodów(oczywistych dla myślących) J.Kaczyński i inne osoby zajmujące się tą sprawą,nie będą Panią „bulwersowały” wydarzeniami z 10.04.2010 roku, przeto ja w jego i ich zastępstwie pomogę „zbulwersować” niniejszą notką.

Jeden z komentatorów @Bleck napisał pod Pani notką taki komentarz:

„Niech Pani zapyta o te informacje z pierwszej ręki: Donald Tusk, Tomasz Arabski, Klich. Oni mają pełną wiedzę na ten temat!”

Jemu tylko się tak wydaje, że „Donald Tusk, Tomasz Arabski, Klich. Oni mają pełną wiedzę na ten temat!”

Oni byli podwykonawcami prawdziwych scenarzystów i reżyserów operacji fałszywej flagi, jaką były wydarzenia z 10.04.2010 roku.

Główni scenarzyści i reżyserzy tych wydarzeń zlokalizowani byli w Moskwie, Waszyngtonie, Tel Awiwie i Berlinie.

Świadczą o tym różne fakty i poszlaki.

Jeśli chodzi o fakty, to bardzo dobrze pokazują tych głównych scenarzystów(know how) materiały medialne ukazujące się w Internecie w dniu 10.04.2010 roku, dotyczące tych wydarzeń.

Na przykład słynne orędzie Marszałka B.Komorowskiego "W tych trudnych dniach bądźmy razem'', które ukazało się na stronie internetowej TVP Info 10.04.2010 roku z godziną umieszczenia 5:57 czyli kilka godzin przed zdarzeniem.


image
Czy na pewno przed zdarzeniem?

Jeśli godzinę 5:57 potraktowalibyśmy jako czas polski, to tak, ale jeśli umieszczający to orędzie znajdował się w innej strefie czasowej, np.wschodnioamerykańskiej(np.Waszyngton) różniącej się od polskiej o 6 godzin, to wtedy czas zamieszczenia orędzia w przeliczeniu na czas polski byłby:

5:57 EDT + 6:00 = 11:57 CEST(czas polski letni)

Potem ten tekst „Orędzia” na stronie TVP Info antydatowano(aktualizowano) na 6:13 dnia 11.04.2010 roku:

image


Również dokładnie o tej godzinie 11:57 na Onecie ukazała się informacja, że konstytucjonalista Winczorek ogłosił o przejęciu obowiązków p.o. prezydenta przez Marszałka Komorowskiego:

wiadomosci.onet.pl/2153170,11,1,1,item.html

 

(Link jest nieaktywny)

Prawda, że dziwna zbieżność czasu zamieszczenia tej informacji na Onecie z czasem zamieszczenia „Orędzia” na TVP Info?

Czy B.Komorowski mógłby przejmować władzę p.o. prezydenta o godzinie 11:57 , gdyby tak jak to twierdził w wywiadach prasowych, przebywał w nocy z 9/10 kwietnia 2010 roku w Budzie Ruskiej, z której wyruszył do Warszawy samochodem prywatnym, który prowadziła jego żona Anna(tak relacjonowali w wywiadzie dla Gazety Wyborczej z 9.04.2011 roku) o godzinie 9:30?

Odległość Budy Ruskiej od Warszawy to przeszło 300 km i czas jazdy to „dobre 4 godziny”(tak to skwitował J. Żakowski w tekście zamieszczonym w „Polityce”, poświęconym tej podróży B.Komorowskiego).

Wyjeżdżając o 9:30, byłby w swoim domu na Powiślu (bo tam wg jego relacji najpierw się udał) najwcześniej około 13:30 a w Sejmie po godzinie 14-tej.

Tymczasem sprawdźmy, co o przejmowaniu obowiązków mówił świadek, minister Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego, Pan A. Duda, podczas przesłuchania w sejmowym zespole (zespół pod kierunkiem Macierewicza)

 

 „Podczas posiedzenia zespołu Duda powiedział, że pierwszy telefon od Czapli otrzymał ok. godz. 11.; Czapla poinformował go wówczas, że Komorowski "zaraz wygłosi oświadczenie o tym, że przejmuje wykonywanie tymczasowo obowiązków prezydenta".

Dodał, że Czapla powoływał się na zapis konstytucji mówiący o śmierci prezydenta.”

Te informacje o pobycie w Budzie Ruskiej, przekazywane przez B.Komorowskiego i jego żonę Annę mediom w wywiadach prasowych, to bezczelne kłamstwa, gdyż czas przejęcia obowiązków p.o. prezydenta temu przeczy.

Potwierdzeniem tego są komunikaty Kancelarii Sejmu z dnia 10.04.2010 roku, w których podawano (w mediach o godzinie 10:25), że :

10.25 - Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski wraca Trójmiasta do Warszawy - poinformowała kancelaria marszałka.

http://www.wspolczesna.pl/katastrofa-w-smolensku/art/5711626,katastrofa-smolensk-minuta-po-minucie,id,t.html

a na pasku TVN24 leciała informacja:

image


Aby potwierdzić fakt, że sztab medialny operacji fałszywej flagi, nie tylko na Polskę ale i na Rosję mieścił się w USA, to porównajmy czas zamieszczenia notek biograficznych śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego i przejmującego obowiązki p.o. prezydenta B.Komorowskiego na łamach internetowych rosyjskiej „Komsomolskiej Prawdy”(autor: Юлия Часовникова).

Pierwotna wersja czasowa notki biograficznej śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego z datą 9.04.2010 roku , godzina 6:10


image


W bocznej kolumnie strony pt. „Zobacz także”( „Читайте также”) znajduje się odnośnik do wpisu – notki biograficznej Marszałka Sejmu- pełniącego obowiązki Prezydenta Polski.

Ten wpis datowany jest już na 10 kwietnia 2010, godzina 8;30

W terminie późniejszym tj. 24.09.2010 roku (akurat wtedy ponownie sprawdziłem te notki na portalu KP) na portalu znalazły się już ich aktualizacje :


image


I tak, notka dotyczaca biografii śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego otrzymała datowanie: 9 kwietnia 2010, godzina 14:10

Notka biograficzna Marszałka B.Komorowskiego otrzymała natomiast datowanie :

10 kwietnia 2010, godzina 16:30

Jaką różnicę można zauważyć w tych datowaniach notek pomiędzy datą sprawdzania z 14.09.2010 i 24.09.2010 roku?

Otóż przesunięcie czasowe pomiędzy nimi wynosi równo 8 godzin, a to jest akurat różnica czasu pomiędzy moskiewską strefą czasową letnią MSD(UTC+4), a wschodnioamerykańską strefą czasową letnią EDT(UTC-4)

Wygląda na to, że notki były redagowane( zamieszczane) na serwerze z ustawionym czasem MSD(UTC-4), a dopiero potem administrator Komsomolskiej Prawdy dokonał korekty na czas letni MSD(UTC+4)

Zmieniając czas notek ze strefy EDT na MSD, administrator nie ustrzegł się pomyłki, gdyż pozostawił w dacie notki biograficznej śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego dzień 9 kwietnia(jeden dzień przed tragedią) .


Uzupełnienie:

Wideo z wystąpienia J.Kaczyńskiego podczas pobytu na Uniwersytecie w Opolu w dniu 8.12.2012 roku(wątek smoleński)TEMAT NOTKI: KATASTROFA SMOLEŃSKAWykop Skomentuj45
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka