157 obserwujących
4204 notki
4338k odsłon
536 odsłon

Korzyści

Wykop Skomentuj66

— Jeden poseł PiS, pan Krasnodębski cieszy się, że koronawirus odmłodzi nam społeczeństwo. Rząd ustami minister Emilewicz widzi w wirusie szansę dla przedsiębiorców. Po co my w ogóle zwalczamy koronawirusa, skoro on tyle pożytków nam może przynieść? — pisze Roman Giertych.

Przed bankomatem stoi kolejka babć, starających się tam pobrać gotówkę. Ponieważ niesporo im idzie, kolejka się wydłuża. Usiłowania kończy deszcz. Lepiej bowiem zaufać bankowi niż własnej odporności. Tym bardziej, że ministrowie zapewniają, iż pieniędzy w bankomatach nie zabraknie. Ręczą prezesi banków. A kto jest od nich bardziej wiarygodny? 

Granice będą zamknięte przez 10 dni. Prawie jak w Ameryce. Cudzoziemcy zostaną u siebie a powracający z wojaży Polacy trafią do kwarantanny. Gastronomia przestanie funkcjonować jak dotychczas, w ogóle zebrania powyżej pięćdziesiąt osób są zawieszone.

Z radia zaś płyną nauki jak się zachować w przypadku konieczności pozostania dłuższy czas w domu. Okazuje się, że nawet ewentualna głodówka przedłuży nam tylko życie. Zresztą koronawirus też już napotka mieszankę leków przeciwmalarycznych i zwalczających HIV. I może się od tego cofnąć.

Informacje się zatem nie tylko mnożą, ale też interferują. Lepiej więc widać korzyści. Wszak to dobrze, że społeczeństwo się odmłodzi, zbankrutują firmy, które i tak są nikomu niepotrzebne, a głodomory przedłużą sobie życie.

No i naprawdę posiedzimy sobie w domu. Nie ma więc powodów do utyskiwania.


Wykop Skomentuj66
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości