158 obserwujących
4531 notek
4679k odsłon
  622   3

Fredreum

Adam Bielan utrzymuje, że Jarosław Gowin dążył do opóźnienia wyborów prezydenckich, bo w czasie przejściowym jako marszałek Sejmu zostałby głową państwa. Marszałkowską godność miałby mu zapewnić wybór na to stanowisko, dokonany wcześniej przez Wysoką Izbę, w której dobra zmiana ma większość. Kamil Bortniczuk dodaje, że już w marcu ubiegłego roku otrzymał od szefa Porozumienia propozycję startu w wyborach z listy …PSL.

Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie tak, jak Prezydent Andrzej Duda patrzy na księcia Williama.

Polsko-brytyjskie relacje to związek z ponad stuletnim stażem - przez tyle lat zdążyliśmy się już dobrze poznać, ale nadal odkrywamy się nawzajem, by wzmocnić naszą więź na kolejne dekady ❤️ Za co Wy kochacie relacje PLGB? Z okazji Walentynek taki tekst ze stosownym zdjęciem zamieściła brytyjska ambasada.

Rzeczywiście ma rację Adam Bielan twierdząc, że rządy Jarosława Gowina oznaczałyby chaos dla Polski. Nikomu by się przecież innemu nie udało dobrać odpowiedniej mimiki do zaistniałej sytuacji. No i zaprezentować jej w sposób należyty. To jak by Najwyższy Urząd mógł być sprawowany przez kogoś innego?

Bo obraz prezentuje więcej od słów najobszerniejszego tekstu. A jak pisał Fredro We złym rządzie najwięcej praw i rozkazu. Pisanych oczywista oczywistość.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka