158 obserwujących
4569 notek
4710k odsłon
  1256   1

Hejtczycy

Nie krytykujcie Hołowni, bo nazwie Was hejterami. Ktoś serio przekonany, że nadaje się na przywódcę narodu i dorosłego polityka powinien mieć jednak ciut grubszą skórkę. A tu mamy pojękiwania i fochy la Trump [Tomasz Lis].

Szymon Hołownia zaszczepił się wcześniej wskutek luki w systemie. Nie mógł zresztą o niej wiedzieć, skoro zaskoczyła nawet ministra zdrowia jedynie słusznego gabinetu. Efektem tego był jednak hejt.

Szef najbardziej teraz popieranej opozycji skomentował to stwierdzeniem, że obserwuje ataki przeciwników politycznych, którzy - nie mając innych umiejętności, a i innych zajęć w Święta - plują teraz jadem, wypisując farmazony o Hołowni, co wepchał się bez kolejki, wyrywając igłę z ramienia seniorowi.

W obronie byłego konkurenta do urzędu stanął Andrzej Duda pisząc Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie on jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja!

Doczekał się w odpowiedzi, że nikt, kto szczepienia nazywa słabością, podczas trzeciej fali pandemii, gdy umierają Polki i Polacy, nie ma prawa nazwać siebie samego patriotą. Życzę Panu udanej dalszej części wieczoru.

Morał z tego taki, że pouczając w Wielkanoc, również dopuszczamy się czynności wstydliwej. Narażamy się też na kwaśne reakcje. A ponieważ chcącemu nie dzieje się krzywda możemy potwierdzić, iż wart Pac pałaca.

A problem zastępczy mamy, że hej.


Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka