161 obserwujących
4654 notki
4782k odsłony
  718   1

Zmiana

Konrad Fijołek został prezydentem nie, nie Szczecina, Rzeszowa. W nocy komisja wyborcza podała oficjalne wyniki. Popierana przez Prezesa konkurentka uzyskała niespełna połowę głosów zwycięzcy, zaś kandydat partii ministra Ziobry jedną piątą. Dobra więc zmiana przegrała z kretesem.

Teraz przeto trzeba będzie znaleźć winnego klęski biało-czerwonej drużyny na Podkarpaciu, w jego stolicy. I kto to będzie? Oczywiście ten, kto ją zdemobilizował, kierując wysiłek formacji na zdobycie prezydentury innego miasta. Wszak wódz zawsze miał rację, nie może więc jego prawy zwolennik pełnić swej powinności gdzie indziej, niż wskazał.

Nic zatem dziwnego w tym, że media coraz częściej dyskutują o następcy Prezesa. I tu znowu niespodzianka. Wedle specjalnego sondażu na pierwszym miejscu typowanych polityków jest w tej konkurencji Mateusz Morawiecki. Panie Szydło i Witek są daleko za nim. Potem dopiero jest Jarosław Gowin, jeszcze dalej Zbigniew Ziobro i Mariusz Błaszczak.

Może to też dlatego, że premier sprawia wrażenie człowieka bardziej kompetentnego w sprawach... sportu? Trudno bowiem rozpoznać kryteria wyborów zwolenników dobrej zmiany.

Chyba że się rozczarowali...


Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka