166 obserwujących
5002 notki
5032k odsłony
  328   2

Gazerka

Niech nam inni zazdroszczą

Sprzedali jednak Lotosa tym, którym by nie sprzedali mediów. I teraz się chwalą, że posiedli międzynarodowy koncern paliwowy. Ustami organizatora wyborów kopertowych się chwalą. Obwieścił, że do sukcesu niepomiernie przyczynił się niegdysiejszy wójt Pcimia, obecny prezes Orlenu.

Kiedy dekadę wcześniej chciał to zrobić rząd Donalda Tuska, ich środowisko opanowało przy wykorzystaniu patriotycznej retoryki. Pomysł ktoś wtedy uwalił, niczym drogi Wacek zakup europejskich śmigłowców. Przebiegło to jednak bez płacenie odszkodowań.

Teraz już kapitał arabski i rosyjski nie jest pralnią brudnych pieniędzy, pochodzących z narkobiznesu. Taki do krajów ostrożnych wprowadza zaoceaniczny, lewacki spisek. Bodaj ten kierowany przez Sorosa.

My zaś teraz jesteśmy nie tylko posiadaczami in spe Centralnego Portu Komunikacyjnego, przyafrykańskiego lotniska w Radomiu, ale rzeczywistymi właścicielami i to molocha paliwowego.

Zapewni to nam gaz i ropę. Miejmy nadzieję, że nie na poziomie pozostałych sukcesów dobrej zmiany. Na przykład przekopania Mierzei Wiślanej, dla pożytku tłoczących się dotąd na Zalewie pełnomorskich kajakarzy i na złość Moskalom.

Teraz bowiem, chyba nie tak, jak już od nas inni pożyczają pieniądze [Glapiński], będą się obcy ubiegać o nasze paliwa. I to my uzależnimy innych od nas, a nie oni nas od siebie.

I wtedy zobaczymy, kto jest górą. A co?


Lubię to! Skomentuj66 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka