158 obserwujących
4255 notek
4397k odsłon
893 odsłony

Zalety

Wykop Skomentuj54

Tadeusz Cymański wsłuchał się w głosy swoich wyborców i usłyszał: "bądźcie również cwani i sprytni, nie bądźcie tacy prymitywni".

Fizjoterapeuci, pracownicy laboratoriów medycznych wznawiają przerwany w czerwcu strajk, bo nie otrzymali podwyżki, obiecanej przez ministra zdrowia. Pieniądze na pokrycie jej kosztów otrzymało od rządu tylko 30% szpitali.

Onet.pl ustalił, że Polska Fundacja Narodowa wypłaciła 5,5 mln dolarów amerykańskiej firmie PR-owej o nazwie White House Writers Group za promowanie Polski. W rozliczeniach wydatków rzeczonej firmy portal znalazł sute wynagrodzenia zatrudnionych tam członków rodziny emigracyjnego historyka, związanego z PiS. „Życzę powodzenia panom dziennikarzom, choć nie wiem, czy oni są jeszcze dziennikarzami”, tak rzecz skwitował premier Gliński.

O Funduszu Sprawiedliwości Oko.press pisze, że "NIK skontrolowała 14 konkursów i naborów ofert o łącznej wartości 39 mln 754 tys. zł. Izba oceniła jako "niecelowe i niegospodarne” udzielenie 33 mln 272 tys. zł dotacji". Chodzi o osiemdziesiąt procent skontrolowanych wydatków. Ministerstwo Sprawiedliwości odpowiada, że “NIK pod kierownictwem Krzysztofa Kwiatkowskiego ma szansę zapisać się w księdze rekordów Guinessa pod hasłem "najbardziej absurdalna kontrola na świecie".

Dawni posiadacze zdradzieckich mord to teraz w radiomaryjnej retoryceopętani przez diabła zwolennicy homozwiązków, poliamorii, kazirodztwa i prostytucji”. Inflacja pojęć?

Sukces można osiągnąć dzięki wytężonej pracy, wspomaganej gruntowną wiedzą i wytrwałością albo poprzez kłamstwa, klientelizm, lizusostwo, brak skrupułów czyli ...cwaniactwo.

Jeżeli pierwszy z rzeczonych sposobów jest prymitywizmem, to możemy wyborcom niektórych polityków pogratulować ucywilizowania.


Wykop Skomentuj54
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka