13 obserwujących
305 notek
322k odsłony
260 odsłon

Zagrożenie dla życia i zdrowia tysięcy Polaków

Wykop Skomentuj9

Poniżej wklejam tekst Matki Kurki. Choć w związku z niedopuszczanym postępowaniem Matki Kurki w postaci ograniczania wolności i  swobody wypowiedzi innym blogerom, przypominającym zachowanie komunistycznych cenzorów z Mysiej 3 mam poważne wątpliwości do do jego zasad etyczno-moralnych oraz często faktycznych intencji, niemniej sprawa jest rzeczywiście bardzo poważna i w obliczu potencjalnych skutków działania rządu wszelkie zastrzeżenia wydaje się powinny zejść na plan dalszy.

Link i tekst :

https://www.kontrowersje.net/zagro_enie_dla_ycia_i_zdrowia_tysi_cy_polak_w_wz_r_zawiadomienia_do_prokuratury


Niezwykle ciężko powstrzymać emocje, bo zarówno tryb, sposób, jak i rozporządzenie sprzeczne ze wszelkimi normami prawnymi i medycznymi, które zostało opublikowane w piątek w nocy, aż się chce podsumować siarczystą wiązanką. Nie czas jednak na puste przymiotniki, sprawy zaszły naprawdę bardzo daleko. Przez najbliższy tydzień czekają nas upały po 30 stopni i w tym czasie osoby z niewydolnością krążeniowo-oddechową, astmatycy, osoby z ostrym zapaleniem zatok, osoby z operacyjnymi przegrodami nosowymi, polipami, nowotworami dróg oddechowych, będą musiały zakrywać usta i nos we wszystkich miejscach publicznych zamkniętych.

Trudno uwierzyć, że takie rozporządzenie powstało w Ministerstwie Zdrowia, ale w odpowiedzi na barbarzyńskie bezprawie nie chodzi już o jakieś głupie manifestacje i „wolnościowe” spektakle, chodzi o życie i zdrowie tysięcy Polaków. Poniżej wklejam zawiadomienie do prokuratury, dołączam też swoją dokumentację medyczną, jednak to nie jest wymagane w przypadku tych osób, które chcą się powołać na swoje prawa, w tym prawo do ochrony życia i zdrowia. Im więcej takich indywidualnych zawiadomień trafi do prokuratury, tym więcej mamy argumentów w dalszym postępowaniu. Zawiadomienie można wysłać na adres elektroniczny Prokuratury Krajowej kontakt@ms.gov.pl, która ma obowiązek przesłać do właściwej miejscowo prokuratury, ale najlepiej wysłać pocztą tradycyjną do prokuratury wskazanej w zawiadomieniu. Treść zawiadomienia jest „uniwersalna”, swój adres i opis konkretnego przypadku zdrowotnego oczywiście musicie zmienić. Uwaga! Osoby, które chcą złożyć zawiadomienie i domagać się ścigania na wniosek, nie muszą być chore, wystarczy, że nie godzą się na poddawanie zabiegom leczniczym bez zgody lub/i uważają, ze te zabiegi narażają na utratę życia i zdrowia.

ZAWIADOMIENIE
o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Na podstawie art. 304 § 1 k.p.k. w związku z art. 31 pkt 3 Konstytucji RP i art. 231 k.k. oraz art. 160 k.k. i art. 192 k.k., zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez członków Rady Ministrów posiadających delegację ustawową na mocy art. 92 Konstytucji RP, którzy wydali: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 7 sierpnia 2020 r., poz. 1356 w Dzienniku Ustaw, czym przekroczyli swoje uprawnienia, naruszyli przepisy kodeksu karnego i dopuścili się deliktu konstytucyjnego. W związku z powyższym, wnoszę o:

- wszczęcie postępowania z urzędu w zakresie przewidzianym w kodeksie karnym
- ściganie na wniosek pokrzywdzonego Piotra Wielguckiego, na mocy art. 192 §2 k.k.

UZASADNIENIE

W dniu 7 sierpnia 2020 Rada Ministrów wydała rozporządzenie, poz. 1356 w Dzienniku Ustaw, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. W treści rozporządzenia znajduje się przepis o następującej treści:

Pobierz pełną treść zawiadomienia
https://www.kontrowersje.net/foto/zawiadomienie%20szumowski.rtf


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości