Artur Rumpel Artur Rumpel
96
BLOG

Moja agitacja wyborcza

Artur Rumpel Artur Rumpel Polityka Obserwuj notkę 8
Skoro kardynałowie wybrali papieża może nie kompromisowego, ale na pewno konsensusowego, dalekiego od wszelkich skrajności, to i my powinniśmy wybrać takiego prezydenta

Kto może być takim kandydatem zgody powszechnej?

Szymon Hołownia!

On nie zrobi krzywdy nikomu: ani katolikom, ani gejom, ani imigrantom, ani rdzennym Polakom, ani mniejszościom narodowym, ani pracownikom, ani pracodawcom etc.

Będzie hamował wszystkie zbyt daleko idące wariactwa jakiegokolwiek rządu, ale jednocześnie nie będzie blokował potrzebnych zmian, a wiele zmian potrzeba, wiele spraw trzeba uporządkować. Będzie na pewno lepszym prezydentem zarówno od Rafała Trzaskowskiego, jak i Karola Nawrockiego.

Dlatego namawiam zwolenników innych kandydatów, zwłaszcza Rafała Trzaskowskiego, Slawomira Mentzena, Magdaleny Biejat, Adriana Zandberga i Joanny Senyszyn do przerzucenia swych głosów na Szymona Hołownię.

Zwolenników Karola Nawrockiego do tego nie namawiam, bo wiem, że mnie nie posłuchają. In nadal podsuwam Marka Jakubiaka. 

To mój przedostatni wpis przed pierwszą turą wyborów. 

Ostatni będzie prognozą wyborczą. 

Jestem farmaceutą i antropologiem kulturowym, Mam  na koncie dwie wydane książki- "Religia w Polsce" (2010) oraz "Ludzie i religie w Polsce" (2012) i dziesiątki artykułów drukowanych w różnych czasopismach. Od kilku lat skupiam się na prowadzeniu blogów i szukam wydawców dla kolejnych książek. O kulturze piszę pod adresem https://svetomir.home.blog/, tu zaś piszę głównie o polityce. Nie piszę po to, by komuś zrobiło się przykro. Wręcz przeciwnie, chcę, żeby ci, którzy się ze mną zgadzają, poczuli satysfakcję, a ci którzy się ze mną nie zgadzają, żeby się mogli ze mnie pośmiać. Jednym i drugim chcę poprawić samopoczucie.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (8)

Inne tematy w dziale Polityka