Blog
bez egzaltacji
syzyfoptymista
syzyfoptymista myślący człowiek
39 obserwujących 452 notki 570232 odsłony
syzyfoptymista, 17 czerwca 2012 r.

Seryjny samobójca - ciekawy materiał. POLECAM!

 

Materiał musi być ciekawy, skoro notka została w nocy usunięta.

Seryjny samobójca zbiera kolejne żniwo w Polsce

 

Po wielu niewyjaśnionych, zagadkowych samobójstwach lub zabójstwach, które miały miejsce w naszym kraju w okresie ostatnich kilkunastu miesięcy, dziś dowiadujemy się o kolejnym dziwnym i niespodziewanym samobójstwie Generała Sławomira Petelickiego, pierwszego dowódcy „Gromu”. Nie jest żadną tajemnicą, że gen. Petelicki bardzo krytycznie odnosił się do D. Tuska w związku ze sprawą katastrofy smoleńskiej.

 

Cyt.  gen Petelickiego: „Tuż po katastrofie czołowi politycy PO mieli otrzymać SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Petelicki poznał treść tego SMS-a. Brzmiał on: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje kto ich do tego skłonił”.

 

Będzie to zapewne kolejna niewyjaśniona śmierć człowieka, mającego jakikolwiek związek ze sprawą katastrofy smoleńskiej.  A swoją drogą, seryjny samobójca nie mógł wybrać lepszego momentu na wykonanie wyroku niż mecz Polaków na mistrzostwach Europy, którym żyła cała Polska.Pewnie liczył, że takie "przypadkowe", kolejne samobójstwo  umknie uwadze wielu ludzi. Tym razem jednak chyba się przeliczył.  Taką mam nadzieję.

 

Polecam ciekawy materiał do którego link podaję poniżej:

http://kefir2010.wordpress.com/2012/06/16/pierwszy-dowodca-grom-gen-slawomir-petelicki-nie-zyje-seryjny-samobojca-zbiera-kolejne-zniwo-ofiar/

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Ta zaraza zatraciła już samokontrolę. I dobrze. Serdeczności
  • Tylko nikt nie widział tych kobiet dzieci, chyba, że 40-latków robiących za dzieci...
  • A może warto ich zaszczepić?

Tematy w dziale