0 obserwujących
14 notek
2425 odsłon
42 odsłony

strim zaległy

Wykop Skomentuj

ona  budowała się w głowie a potem wypadki szybko poszły i zdrowie szwankowało. Tak,  że  nie dało się go napisać. Nic się nie dało.
Więc teraz zbieram to co było kiedyś pomyślane ale  nie napisane. Kiedyś całość tworzyło a teraz  rozchodzi się pleśnieje i pyłowieje.
1.
Rząd Pisowski odsłonił to co dotąd  sprytnie skrywał.
10,5 miliona obywateli wolało pisowskie „a nie mówiłem” a 10 milionów wolało anty-pisowskie „to czarne ludy beee” . 10,5 mln wołało: „Tamtych się  boimy  i już was wolimy."

2.

To było w lipcu (2020)
Niekończące się kłótnie o skład rządu nazwano dla zmyłki medialnej staraniem się o reformę rządu. Lepiej brzmi. Wyszedł z tego potworek, w którym powstały dwa rządy jeden mały dla Ziobro z premierem Kaczyńskim i drugi duży rząd z premierem Morawieckim i wicepremierem Kaczyńskim.Ten rząd w rządzie jest żałosny kulawy i prowadzić będzie do upadku. W czasach pandemii zamiast skutecznego rzadu powstał rząd karłowaty nie zdolny do pragmatycznego szybkiego działania.

A dzisiaj rzadzi nie mały rząd ani duży rząd ale Ziobro rząd. Chaos wzmaga się.

3.

wrzesien

Potem nagle jak bańka na wietrze  prysła nam 5 dla zwierząt. Ustawa, która wywołała bunt. W zamiarze Naczelnik chciał tą ustawą przekupić niedowiarków i  zmanipulować  masy aby stały się mu przychylne i ponownie i pozwoliły dalej rządzić. 

Naczelnik tak był pewny swego, że  Sam bez konsultacji , bez pytania kogokolwiek o zdanie przygotował ustawę 5 dla zwierząt likwidującą podstawy rolnictwa. Zrobił tak bo chciał. Powiedział do młodzieżówki chodźcie ze mną za co ja was , młodzieniaszków, żądnych władzy, przytulę i stanowiskami obdarzę.  Ja was po prostu sobie kupię bo tak chcę. Tym samym pokażę małemu rządowi i dużemu rządowi, że mogę manipulować, przepraszam przejęzyczyłem się, mogę rządzić skutecznie.
 Naczelnik powiedział: Zrobiłem, bo tak chcę bo tak mi się chce zrobić.

Ale tu sie przeliczył bo PIS i on w ciagu miesiac stracił 16% głosów. To jest dopiero piękna katastrofa.

4. 

I teraz naczelnik spanikowany walczy o te 16% i potrzeba mu tematów do manipulowania:Trzeba oceniać bieżąco politykę jako walkę o utracone głosy: 

najpierw temat: Giertych- słaby nie wyszlo

potem temat  Covid-winni sa lekarze - wyszlo źle  

potem -juz diabli zadzialali i strajk kobiet- zaczął atakować koscioły- tu juz dobrze bo Pis wycisza policje i woła do obrony swoich pretorian , 

unia europejska - swietnie bo Pis pokazuje sie ze broni i broni

tylko skad ten Ziobro pod nogami kto tu rzadzi.?

hiiiii
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale