27
BLOG
Lubię takich blogerów przeciw piszących jak kataryna czy galopujący, bo przypuszczalnie byliby oni wspaniałymi posłami czy senatorami w normalnym parlamencie, gdzie ludzie różnią się poglądami ale mają coś do powiedzenia i nawet się szanują. Klasa polityczna obecnie nam rządząca to niestety w większości barachło. Myślę o całej klasie sejmowej i senatorskiej. Żeby w tym pięknym kraju coś się zmieniło trzeba by wymienić tych niedouczonych i myślących zbyt interesownie "polityków" na ludzi na prawdę lepszych. Blog Igora i Bogny jest dla mnie zarzewiem lepszej Polski. Bez Lepperow, Giertychow czy Lyzwinskich i Hojarskich cos sensownego udaloby sie stworzyc. Trzeba stworzyc partie ludzi ktorym zalezy na Polsce. Niech nawet sie nazywa salon24.


Komentarze
Pokaż komentarze