szestow szestow
27
BLOG

Partia salon24 wygrywa wybory...co wy na to?

szestow szestow Polityka Obserwuj notkę 0
Lubię takich blogerów przeciw piszących jak kataryna czy galopujący, bo przypuszczalnie byliby oni wspaniałymi posłami czy senatorami w normalnym parlamencie, gdzie ludzie różnią się poglądami ale mają coś do powiedzenia i nawet się szanują. Klasa polityczna obecnie nam rządząca to niestety w większości barachło. Myślę o całej klasie sejmowej i senatorskiej. Żeby w tym pięknym kraju coś się zmieniło trzeba by wymienić tych niedouczonych i myślących zbyt interesownie "polityków" na ludzi na prawdę lepszych. Blog Igora i Bogny jest dla mnie zarzewiem lepszej Polski. Bez Lepperow, Giertychow czy Lyzwinskich i Hojarskich cos sensownego udaloby sie stworzyc. Trzeba stworzyc partie ludzi ktorym zalezy na Polsce. Niech nawet sie nazywa salon24. 
szestow
O mnie szestow

Niegdyś gniew przemawiał kindżałami (Lew Szestow) W polityce mieć rację nie znaczy opanować scenę, ale w pierwszym akcie przewidzieć trupa w akcie piątym (N.G. Davila)

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka