51
BLOG
Nie zapłaczę jak z tego kraju zaczną wyjeżdżac Kulczyki, Piechoty, Kwaśniewskie czy Piskorskie i Gronkiewicze...Niech sobie jadą i zabiorą ze sobą za swoje szemrane moniaki oraz swoich popleczników z gazet i telewizji, lecz czuję, że nie dane mi będzie tego doczekac. Czuję, że są tak mocno tu usadowieni pieniądzem, że nie ruszy ich żadna lawina. Przy pomocy Walterów, Michników i Solorzy oraz wiernych wykształciuchów z epoki PRL-u zmęczą rządy Kaczyńskich i społeczeństwo znów ich wybierze jako zbawców. Może jednak bedzie inaczej...Może jednak konta szwajcarskie i afery mniejsze i większe zaczną oglądac światło polskiego dnia powszedniego. Może pojawi się więcej "szaleńców dobra" typu Ziobry czy Kataryny i nie przestaną drążyc skały aż pęknie i przepuści czystą wodę na mazowieckie, skalane pola. Czy czujecie się przez rządzących onegdaj Rzeczpospolitą ciut oszukani i zostaje nam tylko jak z piosenki Jacka Skubikowskiego "Uczciwa bieda" i walka o lepszy kraj, lepszych przewodników...


Komentarze
Pokaż komentarze (3)