116
BLOG
Niedawno pisałem o związkach pani Prezydent Warszawy z ITI, a propos budowy nowego stadionu Legii z publicznych pieniędzy, a tu kibice tej drużyny po raz kolejny pokazali wiochę do kwadratu demolując Wilno. Oczywiście Walter z Wejchertem mają to w dużyn poważaniu, bo ich interesuje tylko to co miasto jest w stanie gratis ich spółce sprezentowac wg.ich własnego projektu. Po raz kolejny wołam w tej warszawskiej puszczy do Was i wybranych przez Warszawiaków urzędników...Czy chcecie aby za Wasze pieniądze budowano prywatnej spółce stadion z przyległościami handlowo-finansowymi? Po co Warszawie dwa stadiony? Narodowy też zaczna kilka kilometrów dalej budowac, więc mogłyby obie warszawskie drużyny tam grac bez konieczności sponsorowania ITI 360-cioma mln...Niech nikt nie pisze o tym, że prawnie miasto inwestuje w swój stadion, bo ITI ma dzierżawę na 20-lat i przez ten czas wydoi z miasta i z Legii to co będzie chciała. Poza tym dzisiejsze hańbiące Polaków i Warszawiaków zachowania kiboli tego zasłużonego klubu sprawiają, że wizerunek Warszawy staje się coraz gorszy wobec Europy i widac, że osobiste układy Gronkiewicz-Waltz są przeszkodą w prawnym rozprawieniu się z kibolstwem i korupcją. Ona tego nie chce i widac to coraz wyrazniej.



Komentarze
Pokaż komentarze (13)