TadeuszK TadeuszK
144
BLOG

Tusk 4.06.2023

TadeuszK TadeuszK Polityka Obserwuj notkę 25

2023-1992= 31

Trzydziesta pierwsza rocznica  akcji "policzmy głosy", trzydziesta pierwsza rocznica "Nocnej Zmiany" jako wzorzec prawo- nierządności.

I jak 31 lat temu policzył głosy , tak i teraz i wyszło mu na scenie, że jest ich 1/2 miliona.

To co wyprawiał ten Tusk na tych deskach to przechodzi wszelakie granice rozumienia.

Kręcił te swoje wiatraczki przy prawym uchu, udowadniał, że jego ręka to nie jego ręka, mówił o jakieś tuskoidalnej  miłości (miłosny onże jest) , straszecznie' pokochał wreszcie "chlejących+moherów+nierobów królów życia za 500+" -jednym słowem wszystkich przytulił do serca.

Przytulił tych co to kopano im  na chodnikach w nerki w akcji widelec, tych górników do których strzelano , wszystkich tych co nie mieli za co jeść- no bo piniendzy' nie było i nie będzie' (dla motłochu oczywiście)..

W bardzo dalekiej historii ludzkości był takoż samy wysłannik w Raju, który radził jak skorzystać z Drzewa Poznania oraz Dobra i Zła.

Dzisiaj  (4.06.23) oglądaliśmy w pełnym świetle tego samego Wysłannika.

Ten pierwszy był z piekieł, a ten dzisiejszy (na drewnianej platformie)  z Germanii pomnożony przez piekielne potęgi z zakresu manipulacji socjologicznych!

Tłum jest głupszy od najgłupszego w tłumie

*

ps.

To co wyprawia ten Tusk w Polsce, to niechybnie nie jest działaniem człowieka, jego konstrukcji psychologicznej, a nawet fizycznej.

To jest demoniczne działanie.TadeuszK
O mnie TadeuszK

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka