TadeuszK TadeuszK
103
BLOG

Polska 2050

TadeuszK TadeuszK Polityka Obserwuj notkę 7

Od dłuższego czasu (paru lat) zastanawiam się kto utworzył, na jakiej podstawie/przesłanek i w jakim celu utworzył takie hasło/logo!-Polska 2050!!!

Nieodparte mam wrażenie, że autor poznał  księgę Apokalipsy św.Jana rozdz. 13-ty.

"Kto się nie da opieczętować , to nie sprzeda, ani nie kupi"- jak wiele do tego jeszcze brakuje do 2050?

Opieczętowanie ma być na rękę lub czoło-okazuje się wedle nałukofców',  że lepsza energetycznie jest jednak ręka/przedramię.

-Pieniądz wirtualny, kontrolowany , jednym kliknięciem np. z Berlina blokowany,.

Pewna instytucja w Szwajcarii od ok 20tu lat pracuje nad tym nieludzkim  systemem finansowym jak także nad ogólnoludzką, uniwersalna  religią.

*

Po tym wstępie do rzeczy:

Wybory prezydenta RP.

Jeden ze znakomitych księży/hierarchów powiedział:

-jeśli Polska/Polacy wybiorą czaskowskiego na prezydenta to będzie oznaczać, że Pan Bóg opuszcza karną rękę na Polskę, na Polaków.."

 A ja dodaję:

wysyła ich/nas nas na wędrówkę po pustyni jak niegdyś Izraelitów, aby dorosła w nich ponownie  tożsamość-czyli pojmowanie wspólnoty zwana dzisiaj w junii faszyzmem.

Wówczas ta wyprowadzona z niewoli egipskiej nacja, odzyskawszy wolność  zaczęła się buntować z powodu niewygód pustynnych.

Ok. 1/3 buntowników  spoczęła pod ziemią ( Ks. Liczb rozdz.16).

Takoż i teraz ok. 1/3 antypolskich (niemieckich, ruskich) prześladuje polskich patriotów, ludzi dbających o Polskę.

*

Myślę, że czas opisany w ks. Liczb. rozdz. 16 nadejdzie.

Byłoby dobrze dla Polski i Polaków, aby nadszedł w II turze wyborów, w której zwycięzcą będzie K.Nawrocki jako gwarant niedomknięcia systemu wedle rozumienia nijakiego schetyny z wrocławka..

*

Jeszcze jedna uwaga:

-słyszę tu i ówdzie, że:

nie głosuję w II turze, nie ma na kogo głosować!

To wiedz człowieku (bo Polakiem nie jestem w stanie cię nazwać) , że tym samym oddajesz głos na czaskowskiego!

Wiem, że jest to trudne do zrozumienia dla ciebie i podejrzewam , że twoja znajomość arytmetyki (nie wspominając o kosmicznej statystyce) kończy się na liczbie 100!

Sorki wielkie dla w/w intelektu arytmetycznego niektórych- zwących się Polakami- ale prawda zawsze jedna tylko jest! -w przeciwieństw do miliardów kłamstw, których w tej kampanii nad wymiar miliony jest.

!!!

PS

My Polacy w najnowszej historii wędrowaliśmy przez pustynię aż 45 lat!

2025-1980= znowu 45 lat wędrowania!

Czy nie wystarcza już tych 90 lat wędrowania?- czy musi jednak nastąpić zdarzenie opisane w Ks. liczb rozdz 16?

Czy Pan Bóg nam Polakom przeznaczył los  jak tym kosmopolitycznym Izraelitom?




TadeuszK
O mnie TadeuszK

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (7)

Inne tematy w dziale Polityka