17 obserwujących
166 notek
155k odsłon
  484   0

Alfons+ , czyli program Nowej Lewicy

Program Partii
Program Partii

Kilka dni temu „Gazeta Polska” zwróciła uwagę na szokującą publikację, wydaną w 2019 roku przez mało dotychczas znaną organizację FemFund, ze wsparciem Fundacji Batorego. Nic dziwnego – obie te organizacje finansuje jedna osoba – George Soros.  W Radzie Konsultacyjnej FemFund  do niedawna zasiadali Sylwia Spurek, Sylwia Chutnik, Małgorzata Fuszara i Krzysztof Śmiszek. Poradnik ów  o nazwie „Doświadczalnik” zachwala Polkom „pracę seksualną”, radzi, jak przyciągnąć i zadowolić klientów oraz gdzie najlepiej szukać „pracodawców”. Kolejna seria porad dotyczy zachowania w przypadku policyjnej kontroli, i jak tłumaczyć się z posiadania narkotyków (dwie wersje – dla małej i dużej ilości). Sprawę naświetlono przy okazji głośnej w środowiskach sprawy Urszuli Kuczyńskiej, do niedawna działaczki Partii Razem i asystentki posła Macieja Koniecznego, która stała się obiektem nagonki części środowisk lewicowych po tym, jak w wywiadzie prasowym zakwestionowała sens nazywania kobiet „osobami z macicami”. Kuczyńska została oskarżona o sprzeciwianie się Jedynie Słusznej Linii linii oraz transfobię, wyrzucona z parii, a także zwolniona z pracy w biurze poselskim. Działaczka stwierdziła wówczs, że „stoją za tym środowiska związane z seksbiznesem”. Wymieniła m.in. nieformalną grupę Sex Work Polska, działającą – jak stwierdziła – „na rzecz dekryminalizacji sutenerstwa, kuplerstwa i stręczycielstwa”. Kuczyńska o d dawna angażowała się w walkę z prostytucją, a w jednym z artykułów – dziś w ramach rozprawy z „transfobką” usuwanym ze stron lewicowych – proponowała nordyckie podejście do tego procederu, czyli karanie klientów korzystających z usług seksualnych. Sex Work Polska oczywiście uradował się wielce z potępienia heretyczki: „Dzień dobry, a na pewno dzień lepszy, kiedy dowiadujemy się, że pod naciskiem odważnych osób i grup Urszula Kuczyńska przestała być asystentką poselską posła Koniecznego. Czujemy ogromną wdzięczność wobec wszystkich osób pracujących seksualnie, które głośno i odważnie wyrażały w mediach społecznościowych swój sprzeciw (...) wobec promowania osoby, która szkaluje i dyskredytuje naszą społeczność i stosuje przemocową mowę nienawiści wobec osób świadczących usługi seksualne”. Zdobywający coraz większe wpływy w czarzasto- zandbergowym towarzystwie Sex Work jest znaną organizacją lobbingową środowiska sutenerów.

I któż jeszcze ośmieli się powiedzieć, że liberalna lewica buszuje tylko w Zatokach Sztuki i nie ma dla ludu żadnego programu ani propozycji? Nie tylko wyprowadziła julki i oskarków na ulice, ale i ma dla nich gotowy program Alfons+. Oczywiście, w mediach głównego nurtu temat jest, póki co, konsekwentnie pomijany.


Więcej szczegółów tu: https://niezalezna.pl/387024-39polko-szukaj-pracy-w-burdelu39-fundacja-lewicy-nawoluje-do-prostytucji-ujawnia-gazeta-polska

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale