88 obserwujących
1259 notek
1330k odsłon
264 odsłony

Przemówienie mec. Adama Słodkawego, prezesa Ordo legalis

Wykop Skomentuj4

Drodzy rodacy

Być może przegraliśmy starcie, ale nie przegraliśmy wojny. Tak, drodzy patrioci, Polska stoi w obliczu masowego ataku prowadzonego przez zewnętrznego, ukrytego wroga..

Nietrudno tego nie dostrzec śledząc prasę i massmedia, zwłaszcza wieczorne Wiadomości Telewizji Polskiej, najbardziej obiektywne źródło informacji w Polsce.

Tak, żyjemy w epoce odznaczającej się rozpadem tradycyjnych wartości pod naporem antychrześcijańskich ruchów zwanych LGBT i gender. Mają one swoje źródło w neomarksistowskiej konspiracji, której członkowie i idee ukryte są przed zasadą jawności, obowiązującej przecież w życiu publicznym. Ten międzynarodowy spisek wspierają tajne i jawne siły, mające swoją siedzibę w agendach Unii Europejskiej i Narodów Zjednoczonych. Te instytucje i wiele innych z nimi powiązanych to część światowego spisku żydowskiego. Nie bójmy sie użyć tego określenia, ostatnie wydarzenia w Polsce, skuteczne naciski na suwerenność naszego prawodawstwa ujawniły sposób działania tego Nowego Porządku Światowego, innej nazwy na żydowski spisek przeciwko suwerenności państw narodowych. Nie cofają się przed niczym, działają na osłabienie sił żywotnych narodu, na jego rozkład moralny, na rozpad więzi najsilniejszych, opartych na wartościach chrześcijańskich. Ich bronią sa żądania rzekomej tolerancji, a w rzeczywistości przyzwolenia na demoralizację młodzieży i dzieci. Skutkiem ma być biologiczna śmierć narodu.

My nigdy nie pozwolimy na instrumentalne wykorzystanie polskiego wymiaru sprawiedliwości do walki przeciwko dzieciom nienarodzonym, na tę skrajną niegodziwość.

W ich planach jest by w każdej szkole była jedna osoba, która będzie wspierać LGBT, taki idologiczny politruk nadzorujący wpowadzanie w życie zasad gender. Wasze dzieci, wasze wnuki będą poddane po prostu praniu mózgów przez rozsadniki tej ideologii. Oni propagują najbardziej radykalny i agresywny program deprawacji, czyli molestowania naszych dzieci za publiczne pieniądze. Także promocji pedofilii, czyli promocji zachowań zaburzonych w imię jakichś specjalnych przywilejów dla osób zaburzonych

W interesie homoseksualistów jest, żeby większość dzieci była do ich dyspozycji. Wiem z doświadczenia wielu ludzi, że homoseksualizm jest jak wampiryzm. To znaczy dziecko, młody chłopak czy młoda dziewczyna, która dozna takiego doświadczenia zbyt wcześnie albo dozna go w ogóle ma zaburzoną swoją seksualność. Krótko mówiąc, to jest rodzaj zawłaszczania bezbronnych dzieci.

Lewica to wprowadziła na Zachodzie, to wiemy. Ale mamy w Polsce władze centralne i mamy oczekiwanie, że chrześcijanie będą przez kogoś chronieni. Wydaje się im nasze dzieci na łup. Bo kim będą ci aktywiści, no kim będą ci aktywiści? No wiadomo, kim będą, no. I wiadomo, co będą robili.

Bo o to chodzi w tej operacji socjotechnicznej, żeby najpierw zaburzyć tożsamość, a potem starać się ją zbudować od nowa. Nie jest to nic nowego. Warszawa jest poletkiem doświadczalnym dla tych eksperymentów LGTB, które na Zachodzie pokazały, że jest to bardzo skuteczna metoda osłabiania siły kościoła i siły wiary u ludzi pod pozorem niesienia pseudo-wolności i w konsekwencji demolować rodzinę. Jeśli strona, która się temu sprzeciwia nie zareaguje lub zareaguje zbyt słabo tę walkę jak na Zachodzie można będzie przegrać .

Nasze dzieci będą zmuszane by chodzic to tych samych klas co, nie bójmy sie tego powiedzieć, młodociani zboczeńcy, a my, jako ich rodzice nie będziemy mogli przeciwko temu zaprotestowac, zaknebluje nam sie usta w ramach poprawności politycznej. Nie wolno nam będzie ratować naszych dzieci przed demoralizacja, przed seksualizacja, pod pozorem edukacji seksualnej, będzie sięje pozbawiac nadzorurodzicielskiego, tak by stały się łatwym łupem ich zboczonych rówieśników. A to tylko wstep do seksualnego wykorzystywania na masowa skalę przez dorosłych.

Fałszywie rozumiana tolerancja, narzucana siłą tolerancja dla zboczeń, zamykanie ust protestującym przeciwko demoralizacji katolikom. To się już dzieje na Zachodzie. Ludzie uczciwi sa tam zastraszani, prowadzi się przeciwko nim sprawy sądowe, prowadzone sa kampanie w massmediach przeciwko nim. 

Polacy na Zachodzie są powstrzymywani przed wyrażaniem swojej opinii. Tak jak kilka dni temu, gdy grupa polskich patritów protestowała przeciwko żydowskim, antypolskim oszczerstwom w czasie tej niby międzynarodowej konferencji. Odebrano im prawo głosu, siłą usunieto z sali, nie pozwolono na dokumentowanie prześladowań i zastosowanej przeciwko nim brutalnej przemocy. 

Polskie dzieci w szkołach na Zachodzie poddawane są brutalnemu praniu mózgów, a ich protesty sa tłumione, rodzicom odmawia się prawa do wychowywania dzieci w duchu polskich tradycji i poszanowania wartości.

Muszą chodzić do szkół razem z imigrantami, mają nakaz tolerancji, a przeciez tam są muzułmanie, murzyni, zupełnie obcy tradycjom i wartościom chrześciajńskim.

Musimy wspólnie, zjednoczeni przeciwstawić się temu zalewowi zagrażającemu porządkowi ustalonemu przez Boga, wyrażonemu w Ewangeliach, w Piśmie Świętym.

Patrzę z przerażeniem na rządową kampanię nienawiści, na wysyp plugawych napaści na polskich obywateli, na odzieranie ich z godności przez lumpenelity IV Rzeczypospolitej, przez lumpenintelektualistów, lumpenprawników, lumpenpublicystów, lumpenpolityków dobrej zmiany.

Ta jazda na LGBT zaczyna wyglądać jak rasistowska histeria w Alabamie w latach 50/60. Swołoczy z dietami poselskimi, rzecznikom partii i rządu wydaje się, że mają prawo do wylewania rzygowin i gnojówki na każdego. Niech zczezną

Mam dla was i dla waszych słów jedynie odraze i pogardę. 

Niech was piekło pochłonie, słudzy Belzebuba.Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale