że: "@Tomasz Niewierny po polsku piszemy "rozumiem". Nie. Wyłącznie konkret."
Odpisałem (dwa razy), że uznaję swój błąd. Nie pisze się "rozumię" tylko "rozumiem", oraz że posypuję stary łeb popiołem (na znak skruchy), i..."Komentarz został usunięty przez administratora serwisu." (dwukrotnie) - co niestety zdaje się potwierdzać moją dyletancką diagnozę na temat zespołu psychicznego, którego symptomy zdradza redakcyjny "sygnalista".


Komentarze
Pokaż komentarze (8)