Tomcio -Komentuje
Komentowanie salonu. Aby nie uleciało coś co było ważne u innych blogerów Zainteresowania nauka, socjologia(z uwzględnieniem Pani Karoliny Nowickiej), gospodarka
3 obserwujących
26 notek
4248 odsłon
  156   1

Pan Jastrzębski napisał o postubekach

Jastrzębski  też wyciska.

A wiemy, że post ubecy dostają emerytury 2000 miesięcznie. 

co mówią w gazetach o emeryturach i wynagrodzeniach ubeków


. ustawa dezubekizacyjna obniża emerytury i renty za okres "służby na rzecz totalitarnego państwa" od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. (w połowie 1990 r. zlikwidowano Służbę Bezpieczeństwa, a utworzono Urząd Ochrony Państwa). Na jej mocy od października emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL nie będą mogły być wyższe od średniego świadczenia wypłacanego przez ZUS (w 2015 r. emerytura wynosiła ok. 2 tys. zł brutto, renta - ok. 1,5 tys. zł, renta rodzinna - ok. 1,7 tys. zł). Od decyzji obniżającej świadczenia przysługuje odwołanie do sądu.

ctt-

PAnie Jastrzębski ,nie ma co ukrywać  że robi to co chce adminin z SALON24 dla klikalności przekładanej na reklamy.

'cytat'

Piotr Jastrzębsk  i27   lipca 2021, 12:38 

@Stary Wiarus No to robisz to, czego chce redakcja. Klikasz jak cholera

/k /c- - no i  wcale ładnie nie przekopiowało

a uczę się edycji salonowej


- No nie wiedziałem że mnie tak ładnie przekopiuje. A wracając do tematu przez PANA poruszonego olewam emerytury post ubeckie. Sądy są dla ludzi również dla ubeków. Niech idą do Sądów, a /jak napisałem w innym fragmencie komentarzy/ niezliczona liczba ludzi w Polsce miesięcznie żyje za dwa tysiące. 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale