3 obserwujących
316 notek
110k odsłon
923 odsłony

Nowy program TVN-u z Katarzyną Werner i Zanzibarem?

Wykop Skomentuj1

"Katarzyna Werner zawiesza pracę w TVN 24. Wyjeżdża, by otworzyć hotel na Zanzibarze

Katarzyna Werner oraz jej mąż planowali już ten krok od kilku miesięcy, dlatego tak długi urlop dziennikarki nie był dla jej współpracowników dużym zaskoczeniem. - W tym roku obchodzę dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń."

za gazeta.pl

A ja tak sobie myślę, że jest to jednak wymyślony przez TVN program, majacy na celu oswoić Polaków z muzułmanami, nauczyć Polaków  ich akceptować . Za chwilę powstaną hotele w innych krajach muzułmańskich, równie egzotycznych a prezenterki i prezenterzy TVN-u przedzieżgnięci na jakiś czas w właścicieli hoteli będą nadawać korespondencje az takich rajów , gościć ekipy filmowe a TVN-u. Pierwszą jaskólką doświadczlną w tym"programie" została K.Werner, , która "zawiesiła" swoją pracę w TVN-nie a nie sie zwolniła. Pierwszy program edukacyjny dla "polskich  katoli", ktorzy niechętnie patrzą na migrantów muzułmańskich.Tak sobie myślę i podziwiam tych programowych macherów z TVN-u. 

a to głosy z forum pod artykułem:

kann2 

Z informatora MSZ o Tanzanii:

"W rejonach zamieszkanych przez muzułmanów, zwłaszcza w pasie wybrzeża i na atrakcyjnych turystycznie wyspach, jak Zanzibar i Mafia, oczekuje się od turystów poszanowania miejscowej kultury. Szorty, mini spódnice, stroje plażowe poza plażą mogą narazić turystów na przykrości.

Również fotografowanie i filmowanie może wywołać sprzeciw miejscowej ludności.

W czasie ramadanu oczekuje się, że w ciągu dnia turyści nie będą ostentacyjnie spożywali posiłków lub napojów w miejscach publicznych. Podczas ramadanu lokale gastronomiczne na Zanzibarze mogą być w ciągu dnia nieczynne".mniklasp pół godziny temu


.@kann2 

"Homoseksualizm jest nielegalny. Akty seksualne między osobami tej samej płci są zagrożone karami pozbawienia wolności, z dożywotnim pozbawieniem wolności włącznie".


@kann2 

To samo chcieli by wprawadzić u nas. Islam im się marzy.


Brzmi niemiłosiernie lansersko i wbrew pozorom niezbyt cool - Zanzibar może i brzmi egzotycznie dla maluczkich znad Wisły, ale to jeden z najbardziej nietolerancyjnych krajów Afryki.

@karo80.0 

A który kraj Afryki jest tolrancyjny? Jak tam w ramach wiosek po obu brzegach rzeki wyrzynają się, bo jedni są bardziej czarni od drugich. Tak rasistowskich krajów jak w Afryce nie znajdziesz nigdzie indziej. I to się ciągnie od wieków.

carolina_reaper 


Na Zanzibarze hotel? Tam psy dupami szczekaja a miejsce jest znane jako sex mekka starszych pan, ktore za pieniadze kupuja uslugi miejscowych chlopcow. Mozna to nazywac hotelem ale w realu jest to burdel. 

antymilo92 

Byl tam do niedawna pewien Polak-hotelarz, mial gosci, zarabial... Az pewnego dnia dowiedzial sie od wladz, ze jego hotel nie jest juz jego itd. Zadzialalo kaczopodobne tamtejsze "prawo" .

Radzilbym tej pani napic sie zimnej wody i nie strzelac z biodra.

koment22 

@carolina_reaper 

Zanzibar to obecnie jeden z modniejszych kierunków dla Warszawki. A Warszawka musi gdzieś mieszkać, przecież nie na pustyni.

@koment22 

oj, gdyby tak ta warszafka tam ostała...


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale