13 obserwujących
328 notek
251k odsłon
139 odsłon

Znikły pozory - rządzi Polską człowiek...

Wykop Skomentuj4

Pan poseł Kaczyński przed chwilą w Sejmie pokazał bardzo niepokojące objawy.  Stany wzburzenia utrudniające oddech na zmianę ze śmiechem.   Agresja słowna, zarzuty o morderstwo brata, a za chwilę śmiech. Drapanie się w pachę, potem wąchanie tego - nie tylko hamulce słowne mu puściły.

Jakiś czas temu miewał problemy z czytaniem przemówień.  Zawieszał  się - i przepraszał, że nie może przeczytać, ale jest chory, czy po chorobie, czy tam leki bierze.  Czas leci.  Z kartki przemówień coraz mniej.  Tematy wymyślane na poczekaniu, frazesy, demagogia, brak spójności logicznej.  Zaskakiwanie treścią przemówień najbliższych współpracowników partyjnych.  Teraz jest dużo gorzej.  Nie panuje nad emocjami nawet przed kamerami w Sejmie.  To mu odbierze dużo więcej poparcia, niż zamachy na konstytucję.  Takiego błędu Jarosław Kaczyński sprzed 8 lat by nie popełnił.  To już nie jest wyrachowany polityk.  To despota z problemami.  To dlatego jest tak 'broniony' przez swoich ludzi przed mediami, politykami opozycji.  Bo miewa złe okresy.

Poseł Nowoczesnej, którego poprosił na rozmowę w Sejmie, która to rozmowa doprowadziła do rękoczynów zrelacjonował, że nie mógł zrozumieć, czego od niego prezes chciał - przez emocje nie mówił spójnie.  Dlatego ta rozmowa była przerywana przez przybocznych prezesa, dlatego nagrywający rozmowę telefon był wyrywany.  Bo obraz prezesa niespójnie bełkoczącego w emocjach nie może pójść w świat.

Pójdzie.  To można tylko odwlekać.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka