Blog
Spod podściółki III RP
trust and control
trust and control Fighter antyhipokryta
11 obserwujących 305 notek 276865 odsłon
trust and control, 20 marca 2017 r.

SAMOOBRONA OBYWATELSKA

218 4 0 A A A

W związku z tym, że najważniejszą uchwałą dzisiejszego zjazdu sędziów w Warszawie - dotyczącej SSN Małgorzaty Gersdorf - stwierdzono, iż Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego "zasługuje na szacunek, uznanie i wsparcie całego środowiska sędziowskiego", oświadczam, iż Zbigniew Ziobro, Prokurator Generalny RP, ewentualnie zaniechując zastosowania przepisów k.k. i k.p.k. w stosunku do skompromitowanej SSN M.Gersdorf oraz prokuratorów chroniących ją przed odpowiedzialnością karną w sposób ewidentnie sprzeczny z uchwałą Krajowej Rady Prokuratury z dnia 14.02.2017 r., zaprzepaści szansę na faktyczną sanację wymiaru sprawiedliwości, w tym sądownictwa.

Wówczas nadejdzie czas na działania samoobronne obywateli przed przestępcami w togach sędziowskich i prokuratorskich. A to może być o wiele poważniejszy problem dla PiS, niż zapowiadany m.in. przez Pierwszą Prezes SN i rzecznika prasowego KRS, SSO Waldemara Żurka, bunt „kasty nadzwyczajnej ludzi”.

 

PS Obejrzałem wiele westernów, ale NIGDY NIE WIDZIAŁEM SZERYFA GODNEGO SZACUNKU W KRÓTKICH SPODENKACH Z PISTOLETEM NA KAPISZONY.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Polska potrzebuje fighterów, a nie frajerów.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nie chodzi o grillowanie Małgorzaty G., lecz rzetelne osądzenie za jej naprawdę PRYMITYWNYCH...
  • http://trustandcontrol.salon24.pl/791307,apel-czlonka-trybunalu-stanu-w-sprawie-publicznych-zarzu...
  • Trudno z P\nem polemizować ;-)

Tematy w dziale Społeczeństwo