Mieczysław Kwieciński
cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
1 obserwujący
117 notek
30k odsłon
85 odsłon

wydmuszka

Wykop Skomentuj2

Swiatłana Cichanouskaja, to przecież białoruski Petru/Hołownia. Pani Romaszewska - Guzy w Polsat News przybliżyła nam nieco jej sylwetkę stwierdzając m.in.: ma dwoje dzieci i dorosłego (sic!) męża. Ile trzeba tępoty w polskim łbie by sądzić, że angażując się takimi patentami w ‍koncepcję mińskiego majdanu, zdołamy go rozegrać i coś z tego mieć. Rosja drugi raz oszwabić się przecież nie da!

Całe towarzystwo z tej telewizji, którą kieruje Romaszewska trzeba rozpieprzyć na cztery wiatry. Przecież od niemieckiego judzenia w Polsce chce nam się i rzygać i skuć tym i owym mordę - a sami to właśnie robimy?!.

Nie dolewać benzyny do wydmuchanego ognia, nawiązać kontakty z białoruskimi władzami i jechać tą ścieżką. Morawiecki z (à propos) wizytą w Mińsku - miałby całkiem inną pozycję w tej sprawie, czy to we wschodnio- czy też unio-europejskim formacie. Tak, jak w tej chwili , to ma pozycję - lubię Premiera,więc powiem - zabawną.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale