Blog
Kim jest John Galt ?
tyche44
tyche44 Mężczyzna pracujący. Patriota
0 obserwujących 166 notek 111547 odsłon
tyche44, 7 maja 2016 r.

Patrzę na ten spęd i się śmieję

Zrobiłem sobie przegląd informacji o demonstracjach jakie się odbyły ostatnimi czasy na świecie. We Francji ostanie protesty, które doprowadziły do zamieszek miały podłoże socjalne i dotyczyły wydłużenia tygodnia pracy. W Niemczech i Holandii najczęściej protestują przeciwko uchodźcom. W USA demonstracje przeciwko wielkim pieniądzom w polityce, destrukcyjnemu wpływowi grup specjalnych interesów oraz przepisom utrudniających udział w głosowaniu. Na Islandii ostanie protesty doprowadziły do obalenia premiera Sigmundura Davida Gunnlaugssona zamiesznego w aferę "Panama papers". W Portugalii i Hiszpanii ostanie duże zgromadzenia miały miejsce kilka lat temu i dotyczyły spraw, a jakże socjalnych. W Hiszpani ostatni duży marsz odnotowany w necie miał miejsce w listopadzie 2015 roku i dotyczył ochrony kobiet przed przemocą.                                                                                                    

Czytając te wszystkie informacje dochodzę do konkluzji, że jednak Polska musi się wyróżniać na tle Europy. Najczęściej w Unii liczne manifestacje są związane z cięciem przywilejów socjalnych, zmianami w Kodeksie Pracy, zagrożeniem związanym z niekontrolowanym napływem migrantów. Dzisiejsza bardzo liczna demonstracja w "obronie" pozostania Polski w UE jest na swój sposób kuriozalna, gdyż nie wiem czy kiedykowiek podobna miała miejsce w innym kraju Unii. To świadczy tylko o tym, że dzisiejsza opozycja nie ma zupełnie żadnego pomysłu na Polskę i odjechała kompletnie. Połączone siły PO, SLD, Nowoczesnej, KOD, PSL są w stanie zwieźć do Warszawy tysiące osób, aby się przeszły po Stolicy i pokrzyczały hasła o "kurduplu", "pacynkach" itp. Jak pokażą to telewizje w Europie i powiedzą czego dotyczył ten spęd to widzowie przed ekranami wybuchną gromkim śmiechem. 

Czy możecie mi powiedzieć, czego oficjalnie dotyczyła  ta demostracja ? Ja widziałem grupę przegranych polityków nie wiedzących co ze sobą zrobić i jak w dalszym ciągu istnieć. Szli dzisiaj razem pod ramię, a założę się, że niejeden już się zastanawia jak ograć drugiego i dzisiejszy marsz uczynić swoim sukcesem.

Opublikowano: 07.05.2016 15:53.
Autor: tyche44
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Każda prawda przechodzi trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem gorliwie zwalczana, a w końcu akceptowana jako coś oczywistego"A.Schopenhauer.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Autor Wyczuwam w tekstach napięcie emocjonalne i objawy strachu u piszących tutaj wyznawców...
  • @Autor i inni Cześć lewaczki. Powiedzcie mi, ile okolicznościowych wieńców miał ze sobą...
  • @JAROSŁAW KLIMENTOWSKI Co ty masz do ONR ? Już jeden typek z KOD wyjaśniał " Chciałbym (po...

Tematy w dziale