telwizja czy "w tyle wizji"
Bloger szpak80 ubolewa, że: . Jeżeli się dokładnie wczytać w jego wypociny to widać, że jemu ta telwizja kablowa (jak w tytule jego notatki) to się myli ze zbyt często przez niego oglądanym programem …. „w tyle wizji”. Mamy przykład, że TVPIS ludzi ogłu
2 obserwujących
65 notek
32k odsłony
393 odsłony

Prezes Jarosław Kaczyński zapowiedział PIĘTNOWANIE niepodporządkowanych.

Wykop Skomentuj3

Na finiszu kampanii wyborczej prezes Jarosław Kaczyński mocno zaostrzył retorykę swych wyborczych wypowiedzi. Na wtorkowym parteitagu PiS w Sosnowcu zdecydowanie zapewnił, że: wrogowie "dobrej zmiany" będą "piętnowani". Żeby nikt nie miał wątpliwości wyłożył swemu wiernemu pospólstwu wprost kawę na ławę: ””Nowa polska elita władzy, także elita kulturalna, nie pracuje już dla naszych wrogów. A ci, którzy pracują, są napiętnowani i będą piętnowani dalej”” dobitnie mówił Kaczyński.


Po swoim wystąpieniu prezes PiS otrzymał od lokalnych działaczy pistolet. Chociaż prezent był wykonany z czekolady to Kaczyńskiemu bardzo się spodobał i skomentował go słowami: „No, jak będą za bardzo nam ci totalni rozrabiać, no...no….”.
Te prezesowe „no” to w świetle wcześniejszej wypowiedzi oznacza wprost, że PIĘTNOWANIE i NAPIĘTNOWANIE przeciwników „dobrej zmiany” rozpocznie się zaraz po wygranych wyborach. I słusznie. Nie ma co się ociągać tylko trzeba kuć żelazo puki gorące.

PIĘTNOWAĆ i NAPIĘTNOWAĆ można w różny sposób ale najlepiej korzystać ze sprawdzonych wzorów. Najlepiej do tego nadają się oznakowania do NAPIĘTNOWANIA jakie obowiązywały w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Były następujące:


Trójkąt czerwony – wszyscy polityczni tj. liberałowie, komuniści, socjaliści, socjaldemokraci, związkowcy, masoni, anarchiści, duchowni wszystkich chrześcijańskich wyznań
Trójkąt zielony – zawodowi przestępcy, kryminaliści
Trójkąt czarny – wszyscy t.zw. „aspołeczni” – chorzy psychicznie, narkomani, alkoholicy, pacyfiści, żebracy, bezdomni, prostytutki, lesbijki, kobiety po dokonanych aborcjach
Trójkąt różowy – homoseksualiści
Trójkąt żółty – Żydzi (może być zastąpiony sześcioramienną gwiazdą)
Trójkąt fioletowy – świadkowie Jehowy
Trójkąt brązowy – Cyganie

Znając zdolności inwencyjne i organizacyjne „dobrej zmiany” i mając do dyspozycji wiele figur geometrycznych (kółka, romby, elipsy itp.) i nie zapominając o oznaczeniach literowych czy cyfrowych (nie zapominając o tatuażach) urzędnicy „dobrej zmiany” będą mieli szerokie pola do popisu by się twórczo wykazać w piętnowaniu i napiętnowaniu sukcesywnie wskazywanych przez służby podległe Kamińskiemu i Ziobrze. Gdyby jednak nie chcieli się poddać piętnowaniu to w krótkich abcugach należy powołać ustawą sejmową plutony egzekucyjne i … wnet będzie po kłopocie.  

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka